Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám elérni a melléke...

Hogyan tudnám elérni a mellékelt frizurát? (lent vannak a képek)

Figyelt kérdés

Szóval, alapból nekem is ilyen hullámos a hajam, bár nem ilyen hosszú. Én is középen válaszom el a hajamt, de valahogy mindig túl lapos lesz, és belelóg a szemebe. Tudnátok adni tanácsokat? Hogy tudnám ezt elérni?

[link]

[link]

Elölre is köszönöm szépen a NORMÁLIS válaszokat!:)



2012. szept. 16. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
azért lóg bele mert túl sűrű a hajad és ilyenkor nem lehet mit tenni van akinek ez jól áll mert nem sűrű a haja de van akinek nem ezt nem lehet praktikákkal megcsinálni meg arcformától is függ
2012. szept. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De épp ez az, hogy nem sűrű a hajam. Az arcformám kerek, és utána olvastam, hogy ez áll jól, ugyanis kompenzálja a kerek arcformát.
2012. szept. 16. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A második linkben lévő frizurát így készítheted el :)

http://www.youtube.com/watch?v=1-YYpXXDx38

"Bed hair" a neve.

2012. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ket dolgot tehetsz, mert ugy gondolom, hogy hozza lehet szoktatni a hajat idovel, hogy uj alljon ahogy szeretned. Tehat az egyik a beszaritas, amit megfelelo meretu es formaju fesuvel erhetsz el, es valami fixalo, mint pl hab, vagy zsele. Esetleg ejszakara gumizd ott le, es majd reggel mar jobb lesz. Probalgass tobb dolgot, es majd egyszer csak ugy marad! Sok sikert! :-)
2012. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
KÖszi!:) Feltétlenül megpróbálom!
2012. szept. 16. 13:30
 6/6 A kérdező kommentje:
13:28! Neked is nagyon szépen köszönöm:)
2012. szept. 16. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!