Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csütörtökön mostam hajat,...

Csütörtökön mostam hajat, hajat moshatok ma is?

Figyelt kérdés
Jó persze bármikor hajat moshatok,tudom.De mit gondoltok nem árt a hajamnak,ha ma is megmosom?Nem akarok rászokni a sűrű hajmosásra,már az 1-2 napontira.Nem csinálnék rendszert belőle.
2012. szept. 16. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem fog ártani, ha most az egyszer újra megmosod :)
2012. szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer-egyszer lehet, persze. Én is csak ritkán mosok hajat, de előfordul, hogy valami miatt "közben" is meg kell mosnom. Ha csak ritkán fordul elő, nem fogsz rászokni, nyugi:)
2012. szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nehogy már mi mondjuk meg neked ,hogy mikor moss hajat :)

Gondolom reggel mostad tehát csütörtök péntek szombat vasárnap az 4 nap és ez rohadtul nem fog ártani neki :D

2012. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én naponta mosok hajat évek óta, de nem látszik, hogy ártott volna.
2012. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, nyugodtan mosd meg a hajad.


Régebben hetente 2x mostam a hajat. Most, hogy alig használok hajvasalót, kevésbé zsírosodik a hajam, így csan kb. hetente 1x mosom meg. De néha úgy alakul, hogy megmosom hétközbe is, mert mondjuk fontos helyen kell megjelennem vagy valami. Ez nem jelenti azt, hogy rászokok ismét a heti 2 hajmosásra, csak szeretnék a lehető legjobban kinézni az adott helyzetben. :)

2012. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
persze, nem lesz baja. Én 3naponta mosom, mert zsírosodik és nem szeretem, ha ápolatlan a fejem, mert a haj nagyon lehúzza a megjelenést, ha koszos.
2012. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!