Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok jó szőke hajfestéket...

Tudtok jó szőke hajfestéket ajánlani?

Figyelt kérdés

sziasztok:) szőkés barna a hajam már olyan 'seszínű'. kb ilyen: [link]

(talán ennél kicsivel világosabb, nem ennyire barnás)

(nekem vállig ér a hajam sztem hosszú hajnál ez jobban néz ki). Soha nem festettem a hajam viszont kiskoromban ilyen színű volt a hajam és ilyenre akarom festeni csak nemtom hogy milyen világos szőkét vegyek hogy látszódjon is rajta hogy be van festve, hogy világosabb.

[link]

[link]


nem akarok pcsa szőke hajat kapni, nekem kiskoromban is ilyen volt! tudtok ajánlani festéket, vagy a henna festékekről tapasztalat? láttam h vki rta h azzal ne fesse xx a haját. nem akarom hogy nagyon tönkremenjen, majd lenövesztem


2012. szept. 22. 22:17
 1/5 A kérdező kommentje:
17L
2012. szept. 22. 22:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Palette festékek jók voltak, nem is drágák, bár hallottam olyat, hogy valakinek nem vált be.
2012. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem köszi:)
2012. szept. 23. 18:23
 4/5 anonim válasza:

palette 320 color shampoo!! sárga doboz, és nekem ugyanilyen színű volt a hajam, mint neked, és ugyanolyan lett mint amiket linkeltél!:) ha pesti vagy, a dda ban ajánlom megvenni ott kb 600ft egy doboz, egyébként pl tescoban 890. nekem 6doboz kell mondjuk rá, mert ez csak színező(ami szintén előny), és sajnos elég kevés van egyben. egyébként ez nem tartós festék, de tuti h nem lesz sárga tőle a hajad! garniert egyáltalán ne vegyél, azok közül nekem pl egyik sem jött be. ez az egy, amit 4éve használok, én rá esköszöm!:)

[link]

2012. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi de már befestettem:) am kicsit sárgás de nem lett rossz!
2012. okt. 2. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!