Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sampont hajhullás ellen...

Sampont hajhullás ellen tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Próbáltam már a Bánfi hajszesz-sampon kombinációt, de az egyszerűen szörnyű. Nincs valami más? Most vettem egy olyat, hogy Gerovital hajhullás csökkentő, a krémmánia.hu-n nagyon elégedettek voltak vele. Ismeri valaki? Vagy más egyéb tapasztalat?
2012. szept. 24. 08:32
 1/5 anonim válasza:
ne sampont vegyél hanem vannak ilyen "szépség " vitaminok,nem tudom mi a neve pontosan de gyógyszertárban megmondják.talán revalid,de nem akarok hülyeséget mondani.
2012. szept. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azoknak az ég világon semmi értelmük sincs, cinket és B- vitaminokat tartalmaznak. Előbbi van a vastablettámban, utóbbit meg vettem gyógyszertárban 100 db-osat kb 1000 forintért. A Revalid viszont 3-4ezer forint és fele addig sem tart, mint a vasam vagy a B-komplex.
2012. szept. 24. 09:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem az ilyen szépségtablettákat...


A kérdésedre válaszolva: a ricinusolajos pakolás heti 1x megszünteti a hajhullást. Legalábbis nekem használt.

Ha már próbáltad esetleg, akkor bioboltban érdeklődj valamilyen sampon után.

2012. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A ricinus én is csak ajánlani tudom, valami elképesztően jó.

Mellette Nisim sampont és balzsamot használok, ami szintén csodákat művelt a hajammal.

2012. szept. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A ricinus inkább csak hajhullást okoz...

Mellesleg ha a bánfi cuccok nem váltak be meg semmi vitamin akkor belső gond van, gyulladás, betegség, rossz fog, ciszta, stb. Menj orvoshoz vele.

2012. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!