Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vissza fog változni a hajam,...

Vissza fog változni a hajam, vagy örökre ilyen marad?

Figyelt kérdés

Régen nagyon szép, egészséges hajam volt. Amikor kisebb voltam akkor göndör és szőke volt, aztán kiegyenesedett és bebarnult. Amikor pedig a serdülőkorba léptem, újból begöndörödött, viszont élettelen, fénytelen lett, fakó, ilyen seszínű, ami folyton száraz és száll, és ráadásul ott vannak azok az idegesítő fakószínű babahajak, amik eléggé idiótán néz ki, mert mindenhonnan kilógnak, és mivel világosak még fakóbbnak tűnik tőlük a hajam. :(

Mi miatt lehet ez? Fog változni? Lehet-e tenni ellene?

Előre is köszi a válaszokat! 16/l



2012. szept. 24. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
nem fog visszaváltozni,uncsimnak kiskorában szőke loknis haja volt,aztán levágták és mostanra barna hullámos haja van és már 20 éves
2012. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kamasz vagy, így persze változol, és még fogsz is. Lehet tenni ellene, csak ki kell tapasztalnod, neked melyik sampon, balzsam, krém, pakolás stb válik be. Nekem a Revalid kapszula szépen helyrehozta a helyem, és esküszöm a Gliss Kur termékekre (ezek 1000 t körül vannak/darab) , de nem cserélném le. Egyedül a balzsamom más, Auchan-ben veszek, Gaia a neve, zabkivonatos, és amellett hogy nagyon jó az illata, szép tőle a hajam. (családi csomag kb 700-800 ft)


A Varga cseppek már drágábbak, de mindenféle hajra van, és csak jót hallottam róla, volt akinek kopasz foltokat tüntetett el (ismerősöm, így biztosra tudom mondani) , ezek közt is érdemes körülnézned.


És még rengeteg minden befolyásolja a haj állapotát. Pl, hogy miket fogyasztasz, mennyi vitamint juttatsz a szervezetedbe, stb. Pl a gyakori szárítás, vasalás roncsolja és töri, ha ezeket tudod, kerüld. Vannak otthoni szépségápolási trükkök is, tele a net ilyennel, olcsó, és otthon is elkészíthető, érdemes körülnézned!

2012. szept. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2012. szept. 24. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, jó esély van rá, hogy szép lesz a hajad! Amint kikerültem a kamaszkorból és stabilizálódott a hormonháztartásom, újra szép és fényes lett. Kicsiként göndör volt és sötétbarna. Utána valamennyire kiegyenesedett, világosodott és fakóbb lett, nagyon csúnya volt. Most hullámos, nem annyira, mint gyerekként, viszont megint sötétbarna és fényes, egészséges. Annyira szép a hajam, hogy eszembe sem jutna befesteni.


Ha kibírod, adj neki időt és ne menj neki festékkel, viszont ha nagyon rombolja az önbizalmad, akkor érdemes lehet megpróbálni.

2012. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!