Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol hirdesse magát egy új...

Hol hirdesse magát egy új Avon tanácsadónő?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
ismerősöknél kezzd.
2012. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ismerősök, esetleg ha sulis vagy még, akkor az osztályodban, évfolyamon, vagy az egész iskolában, iskolába járó barátaid által, stb.
2012. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Suliba járok, de új városban, és nem vagyunk sokan az iskolában, ráadásul arányaiban túl sok a tanácsadónő. Mivel ritkán járok haza, nem tudom mi tévő legyek, mert szívesen csinálnám.
2012. szept. 24. 22:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Facebook-on az ismerőseidnek? nem kell nagy reklám, csak anyi, hogy leírod egy üziben, hogy avon tanácsadónő lettél, és lehet tőled rendelni, ha valakinek kell valami. Még katalógusokat sem kell osztogatnod, az avon honlapján mindig fenn van az aktuális. Esetleg csinálj egy oldalt (fb-on vagy azon kívül) így tud értesülni, akit érdekel és te is tudod, hogy kik azok. Akiket érdekel, csak épp most nem vásárolnak, azoknak csinálhatsz hírlevelet minden új katalógusnál, hogy éppen mik akciósak, akik feliratkoznak, azoknak elküldöd minden alkalommal. Eltart egy jópár hónapig, amíg beindul.

Én egyik osztálytársamtól több, mint 1 év után rendeltem először, mert épp akkor érdekelt valami.

Egyébként bevihetsz illatokat, mintákat a suliba, körbeadhatod a katalógust. Megkérheted anyukádat, hogy vigye be a munkahelyére...stb..

2012. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!