Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismertek olcsóbb kezelést a...

Ismertek olcsóbb kezelést a Green Peeltől?

Figyelt kérdés

Gyógynövényes mélyhámlasztásra lenne szükségem a pattanások/utáni foltok és a petyhüdt arcbőr helyrehozására.

Csak az a gond, h számomra a Green Peel kezelés megengedhetetlen a pénztárcámnak :( .

Tudnátok segiteni? Vagy tapasztalatok? Megéri?

Köszönöm



#kezelés #hámlasztás #arckezelés #Green Peel #gyógynövényes mélyhámlasztás
2012. szept. 25. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig ez az egyik legolcsób ilyen kezelés. Egy bőrgyógyász űltal végzett hámlasztás 100e-nél kezdődik.

A baja az, hogy azért egyáltalán nem old meg minden problémát 1 hámlastás, igazán jó eredményhez kb 3-ra van szükség. Lassanként egyébként ugyanazt a hatást éred el, ha rendszeresen radírozod a bőröd, igaz úgy nem egyszerre, hanem folyamatosan újul meg, nem olyan látványos, viszont nem is olyan drága.

Pattanásos bőrt nem lehet hámlasztani amúgy sem, csak már gyógyultat.

2012. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már nem annyira pattanásos a bőröm,mint azelőtt volt...csak nagyon sok piros foltocska/pöttyöcske maradt utánuk. Ezeket szeretném már vhogy eltüntetni, mert alapozó nélkül nagyon látszodnak és engem nagyon zavar...
2012. szept. 25. 12:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer csináltattam green peelt,az eredmény csak annyi volt hogy a pénztárcám lett vékonyabb:(az égvilágon semmi változás nem tortént a borommel,pedig nagyon reklámozzák hogy már 1 kezelés is megújítja a bort...na persze..ráadásul a konnyeim csorogtak mikor csinálta a kozmetikus,iszonyu volt.
2012. nov. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!