Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges az, hogy a ricinus...

Lehetséges az, hogy a ricinus olajtól hullik a hajam?

Figyelt kérdés
az utóbbi 4 héten keresztül használtam az olajat, csak magában, heti egyszeri alkalommal. Nem tudom,hogy a használatától hullik-e, vagy mástól.. Volt már valakinek hasonló tapasztalata?

2012. szept. 25. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Fejbőrre/hajtőre nem jó dolog ha kerül, mert elzárja a hajhagyma oxigén felvételét, és hullhat emiatt

Amúgy ha csak a hajvégekre kerül, nem szokott hullást produkálni

20/F

2012. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fejbőrre nem szerencsés,ha kerül?? Hát akkor mégis mitől nő a haj!? A ricinust hajnövesztés miatt használtam, ha a hajvégekre rakom, annak semmi értelme!!!
2012. szept. 25. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is hullott tőle :S Max 1 órát hagyd fent, utána most le.
2012. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Úgy tűnik ez nagyon emberfüggő. Nekem pl régebben nagyon bevált hajnövesztésre a ricinus, de itt olvasom, hogy vkinek meg tényleg hullott tőle. Szóval lehetséges. Én azt mondom akkor hagyj fel vele és próbálj meg vmi mást. Ez sem olyan csodaszer, ami mindenkinek beválik.
2012. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Szia! Igen, lehetséges, hogy attól hullik. Az rendben van, ha csak heti 1x kened, úgy is kell, viszont a ricit mindig higítani kell olíva- vagy napraforgó olajjal. Szerintem pihentesd néhány hétig a hajad és kezdd újra, de már higítva.


Ja, igen. A hajtövekre és hajvégekre egyaránt használható (én a teljes hosszára felviszem minden alkalommal a tövektől a végekig). Már 5 hete használom és csak jó tapasztalataim vannak.

2012. szept. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszaitokat!:)
2012. szept. 26. 07:13
 7/7 anonim válasza:
22%
Szerintem...nem a ricinustól hullik a hajunk, én is használom, de maga az, hogy enyhén ragad a hajhoz és húzod, bármit kennél rá, ami ilyen állagú kihúzná a hajszálakat...ezért jó hígítani, vagy tényleg kevesebb ideig fent hagyni próbálgatni, hogy lesz a legjobb.
2012. okt. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!