Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen színű...

Montiebella kérdése:

Szerintetek milyen színű melír illik a fekete hajhoz?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Vörös.
2012. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 10inchhero ***** válasza:
kék, lila, stbstb :D a feketéhez minden illik
2012. szept. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen színű a szemed?

Ha pl. barna/fekete, akkor narancs árnyalatokkal, pirossal érdemes feldobni.

2012. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
engem kiráz a hideg a melír hallatán mert egyből a ronda kontrasztos melír csíkok jutnak eszembe amitől minden nő öregebbnek látszik és olyan a feje mint ha letrottyolta volna egy madár. Szerintem csak egy fürt legyen más színű, elöl frufruba vagy hátul egy vastagabb csík. a sok vékony nagyon nem stílusos
2012. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a szomszéd csajnak pink csíkok vannak benne jól néz ki nekem is fekete a hajam de nekem nem lesz benne soha melír
2012. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) egyébként barna szemem van :) A 09:23-as válaszoló nyugodjon meg, mert nem akarok sokat tenni bele, csak néhány helyre :)
2012. szept. 27. 18:48
 7/8 anonim válasza:
Minde de figyelmed tudom ajánlani a Lillát Pirost Kek Kamileon Zöld Narancs Pink Ciklámen Menta kek Levendula Király kek Tojás Sarga is Ezüst lila
2012. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. okt. 21. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!