Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan zsírosodó...

Nagyon gyorsan zsírosodó hajam van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van hogy 1-2 nap után már moshatom újból.Használtam rá miden féle sampont balzsamot de egyik sem segített.
2012. szept. 27. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is dettó ilyen. Tegnap reggel mostam meg és már zsíros. Ez van, sokat nem lehet vele csinálni. Én kipróbáltam mindent, volt, hogy hónapokon keresztül csak heti 1x mostam meg, hátha tényleg igaza van a sok okostojásnak és valóban azért zsírosodik, mert gyakran mosom. Egy lópikulát! Azért zsírosodik, mert ezt örököltem és bármit kenhetek rá, akkor is ilyen lesz. Én most tényleg csak annyit tudok csinálni, hogy 2 naponta megmosom, de azt is reggel, mert így aznap szép tiszta, másnap meg még viszonylag hordható. Ha este mosnám meg, akkor 2. napra nagyon zsíros lenne.

Én azt javaslom, hogy azért ne add fel, hátha neked mégis csak használni fog valami. Esetleg kénes sampon, bár attól elég sokan félnek az "illata" miatt, de lehet egy erősebb balzsammal majd nem leszel nagyon "szagos". Vagy esetleg próbálj házi tojássampont. Valakinek az is bevált. De ha mégsem akkor is érdemes néha valami biosampont használni, mert az viszont igaz, hogy nem jó, ha 2 naponta ilyen erős vegyszerek érik a hajad. Bár ez nyilván attól függ milyen sampont használsz.

2012. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!