Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha tovább hagyom a hajamon a...

Ha tovább hagyom a hajamon a hajfestéket akkor sötétebb lesz?

Figyelt kérdés
Vagy az miben befolyásolja a színét? és Meddig lehet maximum rajta hagyni?
2012. szept. 27. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:

az attol függ..

ha pl szőke akkor világosabb lessz:)

ha pl lila, és világos a hajad akkor sötétebb lesz

2012. szept. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én 20-25 percig szoktam

(első voltam)

2012. szept. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MadameViciouse ***** válasza:
Kb 10percel tovább hagyod akkor jobban befogja, főleg világos haj sötétre festésénél vagy ősz hajnál,de én úgy tanultam,hogy a hatóidő után már felesleges,mert "nem dolgozik tovább a festék" Ez szőkénél pl nem igaz, mert abban az esetben a hajad szanaszét törhet(szőkítőporos megoldásnál főleg)
2012. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MadameViciouse ***** válasza:
írd le milyen a hajad és milyenre szeretnéd...
2012. szept. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link] kb ilyesmi lehet


és ilyet szeretnék

[link]


Volt már vörös akkor színezve volt mahagóni vörösre és akkor nagyon szépen befogta csak akkor még a természetes hajszínemre lett színezve. A természetes hajszínem szinte olyan mint a mostani.

2012. szept. 27. 18:11
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, csak (kékes)fekete esetében, hogyha rövid ideig hagyom fenn hatni, akkor kék lesz, illetve kékesebb (most már biztos, hogy nem, max első festésnél). amúgy addig haygd fenn, amíg a használati írja, mert irritálni kezdi a fejbőrödet, vagy kihullhat tőle a hajad (ami nem igaz, csak megijesztelek. ill az irritáció esete fennáll)
2012. szept. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MadameViciouse ***** válasza:

A természetes hajszínt hamarabb befogja ilyen barna esetén, de ezzel sem lesz gond szerintem,ha festett akkor sem, mert elég világos.

Mondjuk a festéktől is függ, ezt a márkát nem ismerem.

Ha 10percel tovább hagyod fent bajod nem lesz tőle.

Vagy lemosol egy tincset ,megnézed és ha megfelelő lemosod.

Tudom nem ez volta kérdés de nekem nagyon tetszik az a szín amilyen most van és nem festeném be.De ízlések és pofonok :)

2012. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igazából szerintem is szép csak nekem sokkal jobban álla vörös.
2012. szept. 27. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!