Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj valakinek bevált...

Ricinus olaj valakinek bevált hajra és szempillára? Mennyi időnként kented fel, és mennyi idő után láttál változást?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem bevált!:) naponta kentem fel este és lemostam. arra, hogy mennyi idő után láttam a változást, azt nem tudnám megmondani..:D
2012. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És te a hajadra higitottad valami másik olajjal,hogy könnyebben fel lehessen kenni?Illetve,hogy tudtál benn aludni?Én gondoltam arra,hogy veszek zuhanysapkát,és arra sima sapkát,esetleg?
2012. szept. 28. 16:21
 3/15 anonim ***** válasza:
jajj bocsi azt elolvastam, nem láttam, hogy a hajat is írtál. a hajamnál fogtam, raktam a tenyerembe ricinust, beledörzsöltem és törölközőt raktam rá és 3 órát hagytam rajta majd hajat mostam.:D (előző a szempilla volt:s:D)
2012. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

És nem keverted semmivel,hogy könnyebb legyen felkenni?Vállig érő hajam van és elég nehézkesen megy a bekenése...:D

És kb menyi ricinust használsz el egyszer-egyszer a hajadra?

Mert nálunk a patikában csak 30 grammot adnak egyszerre...:(

2012. szept. 28. 17:15
 5/15 anonim ***** válasza:
hát nekem hosszú hajam van, de 3x-4x öntök a tenyeremben (nem úgy, hogy kifolyon a kezemből:D)
2012. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
és semmivel nem kenem. igaz kissé ragacsos, de lemosom utána a kezem és no problem. a hajamon meg sikerül bekenni, nem nehéz:D mintha valami balzsamot masszíroznál bele.
2012. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mert én kis vatta pamaccsal szórakoztam...:D

Akkor holnap megnézem a másik gyógyszertárba hátha többet adnak és megpróbálom úgy ahogy mondtad.

És hetente nem gond ha mondjuk 3x4x csinálom meg?A pillámat én is esténként kenem,2 napja...:D

Viszont már erősebbek és hosszabbak a szálak láthatóan.

2012. szept. 28. 17:29
 8/15 anonim ***** válasza:
hát én azt hallottam nem jó, ha heti többször csinálod, mert kihullhat tőle a hajad, de lehet nem igaz.:)
2012. szept. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Neten nézegettem de akkor utána nézek még,nehogy ne maradjon hajam..:D
2012. szept. 28. 18:04
 10/15 anonim ***** válasza:
Rendben, sok sikert a pakoláshoz:)
2012. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!