Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elkezdtem a ricinusolajas...

Elkezdtem a ricinusolajas hajkúrát, de akadt egy "kis" gond. Szerintetek folytassam, vagy hagyjam abba minél előbb?

Figyelt kérdés

Olvastam egy hoxás naplóban hogy egy lánynak 14 centit nőtt a haja a ricinustól 5 hónap alatt. Heti 2x ricinusozott. Vettem hát én is vagy 4 üveg olajat. Már túlvagyok az első héten azaz 2 pakoláson. Viszont mind a két alkalommal marékszámra jött ki a hajam! Ez vajon el fog múlni, vagy hagyjam a francba az egészet? úgy szeretném ha nőne a hajam mert olyan kis semmilyen így

:((( Az első alkalommal rajtahagytam egy éjszakára, 2. alkalommal csak kb 3 órát volt rajta, de második alkalommal még több hajam jött ki mint először.:(


2012. szept. 29. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
van akinek így reagál a haja a ricinus olajra,hagyd abba azonnal.
2012. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Állítólag az elején sokan tapasztalják, hogy hullik tőle a hajuk, de utána elmúlik. Ősszel nekem is erősen hullik a hajam +én is használok ricinus olajat. Én vagy próbálnám még pár alkalommal, vagy elmennék valami orvoshoz megkérdezni...
2012. szept. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt mondod?:SSS csak mert olvastam sok helyen, hogy eleinte sok mindenkinek hullik tőle, de utána beáll rendesen.
2012. szept. 29. 12:03
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem akarom, hogy baj legyen belőle, de mint utóbb leírtam, én is tapasztaltam hajhullást, néha erősen hullik tőle, néha kevésbé. Nekem ne szembetünő, főleg, hogy rengeteg babahajam lett. 2 pakolás még nem annyira sok, és az is lehet, hogy túl sokat tettél a hajadra belőle!
2012. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem köszi! akkor majd megpróbálom keverni mondjuk tojás sárgájával. :D még várok 1-2 hetet. ha a hajhullás ne csökken, abbahagyom:/
2012. szept. 29. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, ez jó döntés! Hajrá! Szurkolok! :-)
2012. szept. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is neki időt, lehet, hogy elmúlik a hajhullás, még neked is ki kell tapasztalnod, hogy a legjobb használni. + Ősszel általában eleve több haj hullik ki.


Én nyáron kezdtem el használni, 1 hónapig használtam, de nekem nemhogy egyre kevesebb haj hullott volna ki, úgy vettem észre, hogy minden alkalommal egyre több és több haj hullik ki. Így hát abbahagytam, inkább nőjön lassabban, de maradjon azért hajam.

2012. szept. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta mi van a hajaddal? Leállt a hullás? Mennyit nőtt? :) Én most szeretném kezdeni a ricinusozást.
2013. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!