Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon mitesszeres az orrom...

Nagyon mitesszeres az orrom mit csináljak?

Figyelt kérdés
én 11 és fél éves vagyok de már mitesszerek vannak az orromon. Sminkelni nem nagyon szeretnék ugyhogy ha lehetséges akkor itthoni dolgokat mondjatok.

#arc #szépség #mitesszer #pattanás stb.
2012. szept. 29. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

vannak mitesszer tapaszok,vagy ha tényleg kizárólag otthoni megoldást akarsz akkor vegyél zselatin port,tegyél bele egy kis vizet,melegítsd meg 10 másodpercig és kend fel az orrodra,hagyd addig amíg érzed,hogy nagyon összehúzta és szedd le,nekem nagyon bevált

http://www.youtube.com/watch?v=-bjOB4zS0uE

2012. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet, de honnan lehet olyant venni? Gyogyszertárban van?
2012. szept. 30. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:
mit?a mitesszer tapaszok a DM,Rossmannban meg ilyen helyeken,de szerintem Tescoban is van,és a zselatin port meg szinte bárhol
2012. szept. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!