Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sárga lett a hajaam! Mit tehetek?

Sárga lett a hajaam! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Tegnap a fodrászommal leszőkítettük sötétbarna hajam, majd bekentük a garnier mézszőke 73-as árnyalatával és a végeredmény ilyen se nem szőke se nem vörös hajszín lett.. egyáltalán nem olyan mint amire számítottam. Szerintetek ezt a problémát mivel tudnám orvosolni?

Kenjek rá még egy hamvasabb festéket vagy mi?

Vettem hamvasító sampomnt is még egyszer használtam de akkor nemhasznált semmit, ugyanolyan mint amilyen volt..



2012. szept. 30. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
fesd be festékkel
2012. szept. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De milyennel? linket tudnál beküldeni?
2012. szept. 30. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a 73-as árnyalatot kellett volna rákenni, mert eleve sárgás volt a szőkítés utáni eredmény, felesleges volt még aranyat rátenni. Hamvasíthatod pl. a Kallos samponjával (hamvasító samponnal), ez sokkal jobb, mint amiket eddig próbáltam. Lehet színezőt rákenni még a hajadra, az is tompítja az aranyos-sárgás beütést.
2012. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mosd át még párszor hamvasítósamponnal, de úgy, hogy rajtahagyod egy kicsit. Csak vigyázz, ne fogja be lilára.
2012. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elszúrta a fodrászod. Most egy-két hétig ne fess rá, mert csúnyán tönkreteheted.
2012. szept. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!