Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert nem valt be a weet...

Miert nem valt be a weet szortelenitesi krem?

Figyelt kérdés
Mar ketszer probaltam ha tul vastagon kenem be akkor csipi a borom ha meg tul veknyan akkor semmit sem hasznal.es utana mindig ugy egeti a labam.mit csnalok roszul?vagy ez tenyleg ilyen sz*r?mar bocs...
2008. máj. 18. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem használtam még soha mert azt mondták h nagyon ártalmas a bőrnek! szerintem hagyd ezt és mással csináld...
2008. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem használ a Veet szőrtelenítő krém, de utána pár nappal ahol bekenem ott pattanásos és piros lesz a bőröm. Pedig csak ott használom, ahol a tájékoztató szerint szabad. Azóta már nem használom, mert mindig nehezen múlik el a pirosság és a pattanások.

Milyet vettél, mert az is befolyásolhatja, ha nem a bőrtípusodnak megfelelő? Mennyi ideig hagytad rajta? Mert ha túl kevés vagy tűl sok, az nem jó.

Remélem tudtam segíteni.

Szia

2008. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a te bőröd nem bírja, egyébként van érzékeny bőrre való is, én azt használom és nekem jó, semmi bajom vele, de ha neked nem felel meg akkor mást kell kipróbálni.
2008. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem jött be mikor azt használtam. Fele szőr rajta maradt a lábamon és utána kellett borotválni. Azóta borotválom a lábam.
2008. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ez allergiát jelent. AMúgy meg.. az én véleményen ezekről a krémekről.. **art se érnek.

Mért epilálod? Elvileg ettől elvékonyodnak a szőrszálak is egy idő után, és nem is erősödik. És elég 3 hetente.. sztem ez a legjobb. Jah, és 3 hetente is úgy, hogy csak pár szőrszálat kell mindig szedni.

2008. máj. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek a szörtelenítő krémet nekem se váltak be. Szar az összes. Nem szedi le rendesen a szőrt.
2008. máj. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyantáztasd, a legjobb szerintem, elég menni a kozmetikushoz 3-4 hetente és ritkul töle nagyon. Èn fél éve gyantáztatom mindenemet, nagyon jó, a bikini is szép sima töle egy hétig:) Lehet h erös a szöröd és emiatt nem vált be, de nekem sem jött be, még tizenévesen egyszer kipróbáltam, elég volt...már a szaga is...
2008. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
at kosz a valaszokat.amugy pont erzekeny borre valot vettem....:SNa mind1 Szerintem is atterek a gyantahoz vagy gyujtok penzt egy epilatorra:P De az nem faaaaaj?:O
2008. máj. 19. 19:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy már többen írták előttem, allergiás vagy rá. Az, hogy érzékeny bőrre való vettél, még nem jelent semmit, hiszen így is súlyos vegyi anyagokról van szó. Amit a kommentedben írtál, hogy áttérnél másra: a gyanta kb. annyba kerül, mint a szőrtelenítő krém, mégis sokkal tartósabb, a fájdalom pedig csak egy másodpercig tart. Az epilátort viszont nem tudom ajánlani: egyrészt nem egy leányálom, hogy egy órán át szenvedj (mindkét lábad és a hónajlad leepilálni kb. ennyi), másrészt nagyon csúnyán be tud gyulladni, ráadásul a szőr is befelé fog növekedni (szőrbenövés elleni krém ide vagy oda...). A hónajlam epilálásánál én anno szó szerint elsírtam magam a fájdalomtól, pedig én még jól is tűröm, és elég magas az ingerküszüböm. Nem tudom, hogy intim területeken egyáltalán hogy lehet ép ésszel kibírni az ilyet... :(
2008. máj. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!