Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem áll sehogyse a hajam. Mi...

Nem áll sehogyse a hajam. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Lapos. Semmi tartása. Nem váltottam sampont se, sem egyebet. Nem akar úgy állni mint eddig. Hullámos lenne, de most az se.. Tök igénytelen az egész, 3 hete voltam vágatni is, úgyhogy az se.(2-3 havonta járok).

És ha besütöm akkor azt sem tartja.

Sem a fekete-piros Taft, sem a Titan Strong nem ér semmit. Pedig a keratinos 5-ös taft is elég volt eddig neki.


Mi lehet a baja?

Puha meg selymes.

Hajszárítóm az viszont új, ionos. Lehet az nem jó neki?

Mit csináljak vele?



2012. szept. 30. 16:25
 1/5 A kérdező kommentje:

A probléma az, hogy hajmosás után úgy áll ahogy kell, ugyanúgy csinálok mindent: kis hajvégápoló, hővédő, hajhab-> szárítás-> hajlakk és jó.De másnapra lapos és hullámtalan. Kirúgja vagy én nem tudom..

Pedig 2-3 napig eddig tartotta a tincses hullámos formát, szinte semmit nem kellett csinálnom vele reggel.

2012. szept. 30. 16:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél dúsító hajhabot,amúgy ez mindig így van hogy hajmosás után viszonylag normális a hajunk aztán pár nap múlva ez nem így lesz sajnos.
2012. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az van: Taft push up, meg got2b megalomania.. De most egyikkel sem működik.

Sztem az a baja, hogy fényes meg puha. És az meg lehet hogy az ionos hajszárítótól.. vagy nem?

Nemtom mit csináljak vele, ma is fújkálni kellett meg újraformázni, pedig tegnap direkt besütöttem, hogy haladjak reggel. Kirúgta. Megint.

2012. okt. 1. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:
tuuul sok terméket használsz.. ez mind méreg, roncsolja a hajat. lehet hogy most még nem veszed észre, de pár év mulva.. huuh...
2012. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazad volt!:)

Tegnap előtt hajat mostam. Csak hajhabot használtam és formáztam.

Másnapra hullámos maradt!:)


Akkor ezeket a hajápoló-védő termékeket csak időnként kell használni?

(hajvégápoló, hajápoló spray, hővédő...)

2012. okt. 9. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!