Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudom hogy a kamaszkor patanás...

Tudom hogy a kamaszkor patanásokkal jár,15éves fiu vagyok! Milyen krémmel lehet megakadályozni, vagy esetleg valami jó házi receptet alkalmazni?

Figyelt kérdés
LÁNYOKNAK : nem zavar ha egy fiunak eléggé patanásos az arca? Nem ciki?
2009. aug. 4. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Használj ilyet:Clean &Clear arc tisztítót,tonikot,krémet.

Nem ciki ilyet használni,nagyon jót tesz a bőrnek.

16/L

Nekem teljesen elmúltak a pattik :D

2009. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

Én is a Clean Clear termékcsaládot ajánlom:)

Nekem régen voltak pattijaim,a clean clear kék tonikot és kék arcradírt használtam és elmúltak.Most már csak ritkán jönnek ki pattik,azok is elmúlnak pár nap alatt...


A clean clear termékcsalád nagyon jó,a pattanásokra és a mitteszerekre is jó!:D

14/L

2009. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Először is: ha valaki jóképű,akkor hiába bármennyi pati,akkor is helyes lesz.Tehát a pattanás-főleg kamaszkorban-nem téma.A lányok is patisak,mégsem zsákkal a fejükön mászkálnak az utcán,pedig jóval hiúbb társaság,az biztos:)Másodszor,egy házi trükk:mézet és kristálycukrot keverj össze úgy,hogy a cukor aránya legyen a több(de azért kenhető állagú maradjon)és dörzsöld le vele az arcod(de ne túl durván,mert még felsérted a bőröd).A kicserepesedett szájra is kiváló,mert a méz jobban hidratál bármilyen krémnél.3-4 percig hagyd a bőrödön,majd alaposan,meleg vízzel mosd le.
2009. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:nekem a Neutrogena termékek jöttek be a legjobban,a 3. használat után már láthatóan tisztább volt a bőröm. 18/L
2009. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a legegyszerűbb a sima mezei szappan. Most meg vele reggel és este és szabályosan leszárítja a pattanásokat. 21f
2009. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Clean &Clear Hol lehet megvenni és mennyi áron? Hány használat után működik?
2009. aug. 4. 13:06
 7/12 anonim ***** válasza:
használj arcszeszt
2009. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Rossmann-ba vagy DM-be.És már az első használat után felfissül a bőrőd,és lassacskán hatni fog :)
2009. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A Clean&cleart én is ajánlom.

Dm-be,Rossmann-ba, tescoba is kapsz ilyent és 799.- de asszem csak akcióba egyébként olyan 1200ft körül van.Viszont nekem nagyon sokáig elég szokott lenni (több mint 1 hónapig)

Én használtam hetente 2-szer arcradírt és különféle teafaolajos pakolásokat is.

Minden reggel és este lemostam arctisztító habbal és utána tonikot is használtam. Nappalra ezután zsíros bőrre való hidratálót tettem fel, éjszakára pedig aknemycin krémet irattam a háziorvosommal. Aknemycin-ből van folyadék is kis aplikátor szivaccsal, de az nekem nem vált be, viszont a krém nagyon is gyorsan helyrehozza a bajt.

Aztán ha veszel teafa olajat valamilyen gyógynövényboltban és tisztítás után azzal kened be a pattanásaidat az is leszárítja a pattikat.

Otthoni praktika: élesztőt(nem az instantot hanem a kockát) kikeversz krémesre egy kis tejföllel, hogy olyan jó krémes állaga legyen.Megtisztított arcodra felkened és miután teljesen megszáradt akkor lemosod.Fokozza a vérkeringést az élesztő, ha még eszel is egy pici darabot minden nap még inkább hatékony...így lassan elmúlnak a pattik.

Ajánlom még az Ilcsi termékeket is ezek teljesen természetesek, növényekből készülnek és nem tartalmaznak tartósítószert. Ezeket ilyen termékekkel dolgozó kozmetikában szerezheted be, és nem túl olcsók sajnos.

Nem ciki ha van pattanásod, főleg hogy foglalkozol azzal mivel is kezeld. A legtöbb kamasznak vannak pattijai...az a ciki aki nem foglalkozik vele.


Remélem tudtam segíteni!

20L

2009. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a clean&clear-t NAGYON nem ajánlom, nekem csak rosszabb lett mnit előtte, mondjuk te tapasztalod ki, neked mi válik be. De nekem a Nivea Visage Young termékek jöttek be inkább, ez nem szárít olyan masszívan mint a c&c.
2009. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!