Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol találhatnék türkizkék,...

Hol találhatnék türkizkék, korallzöld vagy kék hajszínezőt, egyáltalán melyik a jó, tartós fajta?

Figyelt kérdés
Rózsaszín, lila, és a fent sorolt kék és zöld árnyalataiban keresek lehetőleg olcsó színezőt, ötletek?:)
2012. okt. 2. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Directions vagy manic panic, de nem olcsók és a haircoholix oldalán.
2012. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik fodrászkellékes üzletben találsz többféle színezőt is. Egyik sem épp olcsó. A Directions felénk 1700 ft-ba kerül.
2012. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Directions! Nézz szét a google-ön, több magyar oldalon is lehet venni. Én két éve kék vagyok és az árral is megvagyok elégedve. Mivel egy darabig csak pár tincs volt kék ezért nem kellett sok, és csak kb másfél 2 havonta kellett újrafesteni.
2012. okt. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most megnéztem az oldalt, a 88 ml-es adag 6eFt. Ez nektek olcsó?
2012. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, édesek vagytok! :) Egyébként én most Jean's Color Pink-el festem ombré stílusban, 3000Ft 250ml. :)
2012. okt. 3. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:
én mindig 1600-2000 forintért veszem. a minőség gyakran nem olcsó. más hajszínezők dupla ennyibe kerülnek, például ahhoz képest nagyon olcsó és megéri is. xP
2012. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez az ár, amit írsz, tényleg nem sok, de a 6 ezer, amit én találtam, már annál inkább...legalábbis nekem.
2012. okt. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!