Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 19éves fiu vagyok és még...

19éves fiu vagyok és még mindig pattanásosodok fogalmam sincs miért és már nagyon zavar, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Figyelek a táplálkozásra , olajos dolgokat nem eszek már több mint 1 éve .

2012. okt. 3. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert zsíros a bőrtípusod...Egyébként arctisztító/tonik/bőrradír...Vagy menj el egy kozmetikushoz tisztításra, és majd kérdezd meg tőle, hogy mit tudnál még tenni! :)

Egyébként mielőtt lepontoznak, hogy ez nagyon csajos dolog...az egyik legjobb barátom(fiú) pl rendszeresen jár kozmetikushoz arctisztításra...bár ő még kamasz, ő azért pattanásos...

Remélem azért segített valamit a válaszom! :D

2012. okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem csajos, én is voltam, amikor még viszonylag sok pattanásom volt.

Gyakran ki kell menni a napra, ezt a kozmetikusok is szokták ajánlani, hamar elmúlnak tőle egy jó időre a pattanások. 19/f

2012. okt. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

@2

Csak a félreértést akartam elkerülni, mert van olyan pasi ismerősöm is, aki rendszeresen cs*szteti emiatt szegény barátomat, mert szerinte nem férfias dolog...viszont akkor is segít, és hasznos! Első voltam, bocs az offért...

2012. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha megakarod spórolni a kozmetikushoz az útat akkor ajánlanám: [link]

nekem alapból zsíros a bőrtipusom és ezért könnyen kijönnek a pattik, de volt idő mikor nagyon sok jött és avonból vettem zselét már egy nap után látszott az eredmény, úgy, hogy napi 2-3x kentem és 2-3nap múlva már rengeted eltünt és az a pár ami maradt nem volt feltünő és sztem megéri az ára is

2012. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a kozmetikus egyébként csak kinyomkodja ami ha sok van akkor szép piros és jó feltünő lesz napokig és ad egy méregdrága krémet rá szóval szerintem azzal semmivel nem vagy előrébb
2012. okt. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el kivizsgálásra. Nálam pl kiderült, hogy laktózérzékenységtől voltam pattanásos, amiről nem tudtam. Olyan dolog is állhat a háttérben, aminek semmi köze a bőrödhöz. Amúgyis, ha kenegeted, vagy kozmetikushoz mész az csak külsőleges, felszínes kezelés, annak az okát, hogy miért jön ki belül kell keresni.
2012. okt. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dermofil paszta az ami kegyetlen ugyan, ha felkened rájössz miért, de nagyon hatásos is. Szerezz be egyet. DM, Rossmann, vagy bármelyik más drogériából.
2012. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!