Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem szeretem a testem! :c Mit...

Nem szeretem a testem! :c Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kulso tulajdonsagbol egy jot sem tudok mondani magamrol. 14 eves vagyok, 160cm, es 50 kg. Voltak akik mar beszoltak hogy dagadt vagyok, ezert semmi onbizalmam sincs. Tobbszor probalkoztam dietakkal, de nem birtam sokaig. A hajam akarcsak egy szenakazal, nagyon dus, szaraz, es fako :cc A jobb szemem kisebb mint a bal, amit szinten utalok. Mindig a csokihoz menekulok ha megbantanak. UI: bocsanat hogy nincs ekezet, tabon vagyok. ~Egy szomoru lany.

2012. okt. 3. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb tini lány igy van ezzel. AZ 50 Kg böven jó a 160 cm-hez sőt, nem kell fogynod. A csúfolásról meg annyit hogy mondanak dolgokat az emberek ami nincs is ugy csak meg akarják bántani a másikat. A szemeden nem tudsz változtatni fogadd el, viszont a testeden igen. Csak rajtad múlik és a kitartásodon. Sportolj az eleve jót tesz és a tested is szebb lesz.

A hajadat bizd egy jó fodrászra. vágjone gy jó fazont, használj rá sampont és olajat attól szép selymes csillogó lesz.

2012. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi gond a súlyoddal, dagadt 50 kg-al semmiképp nem lehetsz. Sportolni mondjuk nem ártana, vagy kondi, torna, rendszeresen, hogy formád is legyen. A szemeddel azt tudod tenni hogy oldalfrufrut vágatsz ami valamennyire takarja. Ha száraz a hajad akkor használj balzsamot, pakolást rá.

És ne mások beszólásaira figyelj, velem is ezt csinálták ennyi idősen, 20 évesen meg már ugyanazok voltak a legjobb barátaim és bocsánatot is kértek, hogy hülyén viselkedtek... Nem gondolják ilyenkor még komolyan, csak hát buta tinik. Ne figyelj rájuk.

2012. okt. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja Rád, hogy dagadt vagy, annak súlyos gondok vannak az értelmi képességeivel! :) Nagyon is jó a súlyod a magasságodhoz! Ne akarj egy grammot sem fogyni.
2012. okt. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Baja csak annak lehet veled, aki magával nincs megelégedve!:))

amúgy száraz hajra a gliss kur pakolások nagyon jók:D

2012. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat !
2012. okt. 6. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!