Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az avon 15. kampány katalógusb...

Az avon 15. kampány katalógusban mennyibe fog kerülnö az Anew 35 év felettieknek való arckrém?

Figyelt kérdés
Aki már rendelt a 14esből,nyilván megkapta a következő katológus,valaki megnézné nekem hogy mennyi lesz benne a nappali krém?? *-* ANEW 35+OS NAPPALI KRÉM. FONTOS,HOGY ENNEK AZ ÁRA KÉNE. Köszi.. :)
2012. okt. 4. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Az avon oldalán online mindig fenn van az aktuális katalógus, de még ott is csak a 14. érhető el. Szerintem még nem jött ki a 15-ös... Elvileg ez még október 17-ig érvényes...
2012. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de aki már megkapta a 14es kampányból rendelt csomagját akkor azzal együtt elküldték a 15-ös katalógust is. Az oldalon még nincs fent mert nem aktuális még. De én is megszoktam kapni a következő katalógust is attól hogy még nem érvényes.
2012. okt. 4. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Az Anew Reversalist ra gondoltál?.Mert az most szettben lesz 4999.ft-ért ha vásárolsz 2799 ft értékben.
2012. okt. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Az Anew Reversalist 35+ nappali arckrém most csak szettben lesz elérhető.

3db-ból álló szett (Bőrmegújító habzó arctisztító+Bőmegújító nappali krém+éjszakai krém) 4999.- amennyiben 2799.- ért vásárolsz a katalógusból.

2012. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépeen 
2012. okt. 9. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!