Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy megelőzzem...

Mit csináljak hogy megelőzzem a foltosodást, ha kezd kopni az önbarnító? Vagy ez elkerülhetetlen?

Figyelt kérdés
Használtam Garnier és egyéb önbarnítós testápolókat, de eddig így jártam velük, nem használtam elégszer őket? Általában 3-4x, addigra elég barna lettem. Ja és előtte bőrradír megvolt!
2008. máj. 19. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Még csak 20 éves vagyok, de már vagy 7éve tudom hogy az önbarnító szerek nem érnek semmit. Foltosodás, ja meg ugye a kezed úgy néz ki tőle mint ha homokba játszottál volna. Sose hallottad ezeket??? Ha meg igen akkor mit vagy meglepődve? Ezek a készítmények szart se érnek. Fölösleges pénzkidobás.
2008. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
igaza van az előttem szólónak.tényleg semmit nem érnek az önbarnítók.
2008. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
szerintem sokáig és alaposan masszírozd a bőrödbe, hogy minél egyenletesebb legyen. Akkor talán elkerülheted a foltosodást!:) A kezedet pedig alaposan mosd meg... hát ennyit tok segíteni. Az előttem szólóknak pedig üzenem, h nem azt kérdezte amit ti válaszoltatok -.-
2008. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Èn rengeteg fajtát kipróbáltam már. A legjobban bevált a LOREAL NUTRIBRONZ krém, kb. 1500 Ft. Ez annyira nem barnít erösen, szóval többször kell használni, 2-3 naponta, de szép színed lesz töle. Ès nem sárgít, hanem barnít.Esetleg, ha szoktál szoliba menni, akkor menj el párszor és utána kend be magad, nagyon felerösíti a szolit is. Èn így szoktam, és dicsérik is a börömet, h milyen szép barna:)
2008. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves első hozzászóló! Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, miért rondítasz bele? Nem kérdeztem a véleményedet az önbarnítókkal kapcsolatban, és nem vagyok meglepődve, ahogyan azt megjegyezted, egyedül az ide nem illő hozzászólásod miatt húztam fel a szemöldökömet. Tegyük fel hogy nekem nem tetszik, vagy szerintem felesleges a mellplasztika. Ha valaki feltesz a témában a kérdést, nem rohanok elsőként elmondani, hogy én szerintem mekkora hülyeség. Ez csak példa volt, és bizonyos esetekben igenis nincs más megoldás, megértem. Remélem értetted, feltételes mód!

Az utolsó két hozzászólást köszönöm! Szoli után fogom használni, és jól elmasszírozom majd.

2008. máj. 19. 17:09
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Az első válaszoló vagyok. Elnézést kérek. Igazad van.
2008. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!