Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert jobb az allo szolarium?

Miert jobb az allo szolarium?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem jobb,legalábbis én azt tapasztalom,mert a lábom nem igazán barnul le,viszont higénia szempontjából jobb.
2008. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sokan azért szeretik jobban, mert extra sok csö van benne, nah meg higiénikus. Èn a fekvöt szeretem, mert az állóba mindig elszédülök! De nem jobb semmivel sem, mindkettö barnít,ha rendszeresen van csöcsere!
2008. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is csak a higiénia
2008. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
hät akkor most megmondom én mint nagy szolifüggö:).Mindenképpen az ällo sokkal jobb.higiénikusabb és sokkal szebben barnit,és egyenletesebben fog be mint a fekvö.a fekvö..ahol fekszel pl a hàtadon,és a farcsonytodra kifejezetten nagy nyomäs megy majd figyeld csak meg ha fekvölbe järsz hogy halvänyabb szine lesz ott a börödnek meg a szärnycsontodnàl is.meg eleve nem higiénikus,éS az älloban sokkal szebben barnulsz is.mivel eleve az älloban középre ällsz.ugyanyolan tävol vagy midnen csötö...és nincs testrészed ami nyomodna és feher maradnàl.szval én csak az ällot ajäno.a fekvöbe ugy gondolom azok mennek akik pihenésre vägynak,jo kis melegben:).de ha a szin miatt mész és hogy nagyon szép barnasàgot kepj akkor az ällot ajänlom csakis!!!!
2008. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Az álló sokkal higiénikusabb, és szerintem is jobban barnít, de sokan nem veszik figyelembe, hogy ez az azért van, mert a csövek is erősebbek. Kb olyan, mintha délben feküdnél ki a tűző napra napozni - tehát sokkal egészségtelenebb, mint a fekvő.
2008. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
tudsz közben denszelni:D
2009. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Mert az a hónod alatt is lebarnítja :P :D
2009. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az előttem néhánnyal írónak. Én kb. 1 évet jártam fekvőbe, és nekem is a hátamon, a farcsontnál és a hónalj vonalában elég fehér maradt.. Én jobban ajánlom az állót. Drágább, de jobb. És több cső van benne.
2009. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Valóban jobban barnít az álló, a fekvőben pedig foltos leszel! Én fekvőbe járok leginkább és a derekamon van egy nagy fehér folt, amit barnítós testápolóval tökéletesen el tudok tüntetni. Állóba azért nem járok, mert leesik, (az egyébként is alacsony) vérnyomásom és rosszul leszek..:(
2009. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Én általában felváltva járok,hol állóba,hol fekvőbe!

Annyiból jobb az álló,hogy higiénikusabb,valamint nem marad halvány folt a fenék-hát részen,viszont a fekvő kényelmesebb,és jobban szellőzik!

2010. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!