Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó lesz így a hajam vagy...

Jó lesz így a hajam vagy menjek inkább fodrászhoz?

Figyelt kérdés
szóval az van, hogy elég hosszú a hajam, le akarom valahogy vágatni. valami ilyesmi fazont: [link] (csak nem ilyen hosszúba). viszont fodrászhoz utálok járni mivel kb. egy fél óra mire elmagyarázom mit akarok és pl a múltkor se úgy vágta le ahogy akartam. van itthon ilyen hajnyíró, és a fateromnak van némi tapasztalata a fodrászkodás terén (azért nem túl sok :D). ezért ma elkezdtük levágni, azt mondtam neki, hogy oldalt meg hátul nyírja fel 6-ossal aztán kész. viszont közben lemerült a gép, amit tölteni kell egy napot, úgyhogy csak az alja lett kész, szerencsére nem kell mennem sehova most. csak most előjöttek bennem kétségek, hogy nem fogja-e elb*szni stb... tehát a kérdésem az lenne, hogy aki ért hozzá valamennyire, írja le légyszíves, hogy hogyan kell olyan hajat vágni mint ami a képen van. pl a legjobban az illeszkedésnél nyugtalanít, ahol ugye hosszabb, hogy mi lesz, nem fog-e hülyén állni. elég ha géppel felnyírja vagy ollóval is kell valamit igazítani?

2012. okt. 12. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
2012. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én nem bíztam volna apura, max a totál nullásra nyírást

másrészt nem a helyi retrófodrász Gizi néninél kell nyíratni, hanem fiatalos, jó szalonban

nekem nagyon tetszik, ami a képen ,bár lehet, hogy a pasi miatt :D

2012. okt. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nyílván, tudom, hogy nem lesz olyan mint a képen. igazából bánom kicsit, hogy rábíztam, de az a baj, hogy nem igazán ismerek itt Miskolcon a közelben normális fodrászatot. van egy a városban ami nem rossz, de az is inkább az idősebb korosztály számára alkalmas. egyébként még lényegében nem sok minden van veszve, csak alul van levágva hatossal.
2012. okt. 12. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, te magad is megtudod ezt csinálni

Nekem hasonló hajam van annyi különbséggel hogy a felnyírás az 4-5mm

Felül meg géppel le lehet tolni, és utána tépettre megcsinálni, amit lehet ollóval is(csipkedni a haj végekből) vagy borotvát épphogy hozzáérintve végig húzod a hajtincs közepétől

20/F

2012. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lényegében nekem annyi lenne a problémám, hogy az átmenetnél ne nézzen ki hülyén, tehát ne olyan legyen, mint amit így elvágtak simán, hanem legyen egy kis átmenet. felül amúgy is zselézem, mondjuk csak elöl.
2012. okt. 12. 23:00
 6/6 anonim ***** válasza:
azt irtad utálsz fodrászhoz járni mert fél óra mire elmagyarázod neki akkor vigyél neki képet így neked is könnyebb lenne
2012. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!