Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor lesz vége az őszi...

Mikor lesz vége az őszi hajhullás időszaknak?

Figyelt kérdés
Rengeteg hajam kihullott, ami egy bizonyos területen látszódik is. De nem ez a fő problémám, mert tudom majd szépen visszanő. Hanem, hogy folyamatosan hullik és mindenhol az én hajam van. Anyámék folyamatosan beszólnak, hogy csináljak már vmit vele, de egyszerűen nem tudok mit. Használok hajhullás elleni sampont, szedek vitamint és arra is odafigyelek, hogy mindennap fogyasszak vmi gyümölcsöt és fehérjét, de semmi... Nővérem a legkevésbé sem viccből azt mondta, ha összeszednénk azt a hajat, ami 1 hónap alatt kihullott, akkor eladhatnám egy parókakészítőnek...
2012. okt. 14. 09:45
 1/4 Morzsa válasza:
A normális hajhullás az nem látszódik a fejbőrödön.Én azt tanácsolom menj el bőrgyógyászhoz vagy hajszakértőhöz.Egyébként a régi,öreg hajszálak maguktól kihullanak,és nő helyette másik.Ez teljesen természetes,hogy megújul a haj.Ha már bizonyos területeken hiányzik a hajad,ott már valami más gond van.Okvetlen járj utána,mert a te hajhullásod a napi adagnál jóval több!
2012. okt. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez van! Nálam mondjuk csak akkor látszik ha úgy fogom össze a hajam, de akkor is ez szörnyen nagy mennyiség :S
2012. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem pár éve a vichy hajhullás elleni sampon segített. 1 hónap alatt látható volt az eredmény, de nem tudom, hogy csak a végén voltam a dolognak vagy ennyire hatott a sampon.
2012. okt. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb. 1-2 hete én is észrevettem, hogy többször csikiz a ruhámban hajszál,mint máskor és a rövidujjú felsőnél is többször piszkál. Eszembe is juttot, hogy talán jobban hullik. Erre barátnőm pár napja azt mondta, hogy mintha kevesebb hajam lenne. Pff... ezt nem akartam hallani. Ezek szerint tényleg van ilyen, hogy őszi hajhullás? Szerintem ez magától elmúlik, nem hiszem, hogy kóros lenne. Én azért megyek ma a gyógyszertárba és veszek valami Biovanne vagy valami haj-bőr-köröm vitamint.

Vashiánynál is szokott hullani amúgy, ráadásul vashiányos is vagyok, úgyhogy duplán bebogyózok mostanában. :)

Szerintem te se pánikolj.

2012. okt. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!