Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés/szőkítés. Valami...

Hajfestés/szőkítés. Valami tanács, hogy mit kezdjek magammal? :D

Figyelt kérdés

A hajam pár hete festve lett,fura lilás-vöröses-feketés lett. Na ez nem tetszett és hajszín eltávolítóval rámentem. Azóta meg kopott,ilyen végülis: [link]

..és én most azon gondolkodom,hogy világosítanék rajta. Csak a szőkítőtől csöppet félek..

Mikor az a töksötét hajam volt és elmentem fodrászkellékeshez,kérdezte,hogy biztos radírozni akarok-e rajta és nem esetleg 9es oxival felvinni egy világosabbat.. (eebben még most se bízom túlságosan)

Szóval.. valami ötlet? Így is,úgy is házilag csinálnám meg a dolgot. :D

Előre is köszi.



2012. okt. 14. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:
szőkítőtől narancs sárgás vagy nagyon foltos lenne szerintem,a lila és a fekete miatt,bár ha nem szőkét akarsz és ráfestesz mondjuk egy barnát,akkor bevállalható a szőkítő is,viszont rohadtul káros,bár ha egészséges a hajad akkor kibírja .ha szőkét akarsz viszont akkor fodrász kellékes meg tudja mondani h miből kell és milyen és akkor azért szép színt lehet elérni.De sajnos akkor mindenképpen szőkítőhöz kell nyúlnod.
2012. okt. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!