Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajam legyen? Természet...

Milyen hajam legyen? Természetes szőke, és nagyon nagyon vékony szálú?

Figyelt kérdés

Tehát, nagyon vékony a hajam, és én is csak 155 cm vagyok. Nem tudom milyen legyen a hajam. Most váll fölött van egy picivel, és nem tudom eldönteni hogy milyenre vágassam/növesszem mert ez a hajstílus szerintem uncsi. Mindenhol ugyanolyan hosszú). Erre gondoltam. Szerintetek szép? (Ne az arcot nézzétek hanem a hajat. A másik, hogy megnöveszteném nagyon hosszúra (olyan derék, hátközép, ) De az nem biztos hogy jó lenne, mert tényleg nagyon vékony a hajam, alacsony vagyok. Kérlek segítsetek! 14/l (Aki csak képpel tudja megítélni, annak mutatok privátban.

Köszi

[link]



2012. okt. 15. 17:16
 1/4 anonim válasza:

Szerintem ne vágass belőle.. főleg ne tépesd meg. Én kb ekkorára vágattam le az akkor még derékig érő szőke hajam és nagyooon megbántam, már mellkasig ér szerencsére, de pont most vágattam a végéből amúgy meg már lapockámig ért, és még ezt a 3 centimétert is megbántam. Most arra várok, hogy megnőjön megint.. :) Szerencsére nagyon gyorsan nő a hajam.. :DD

Szerintem Legfeljebb vágass másmilyen fazont, vagy frufrut.. :) esetleg festesd vagy színezd be, vagy vágasd lépcsőzetesre. :)Remélem segítettem.

14/L

2012. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az jó amit belinkeltél, nekem is volt hasonló frizurám és nagyon tetszett. Ha kicsit tupíroztam vagy kifelé szárítottam többnek tűnt a hajam is..
2012. okt. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, de frufrum tuti nem lesz. :D az már volt, és valami elképesztően szörnyű volt. :DD részben azért mert a fodrász is szörnyű volt.
2012. okt. 15. 18:34
 4/4 anonim válasza:

[link]

Kuik Andrea fodrászt keresd,ő tökéletes hajat csinál neked :) hidd el nagyon sok ötlete van és nagyon minőségi munkát végez. Hatalmas szakmai tudása van és nagyon barátságos! :)Én csak ajánlani tudom.

2012. okt. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!