Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki használ itt teafaolajat...

Valaki használ itt teafaolajat a bőrére?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tapasztalatok érdekelnének, hogy ki mire használja, pattanásra, mitesszerre, stb... és hogyan?

Előre is köszi a válaszokat!


2012. okt. 23. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
a teafa olaj elsősorban fertőtlenítő hatású.
2012. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Éppen ezért kérdeztem meg, hogy használja-e valaki... Ha megkérdezik a neved, akkor is azt szoktad mondani, hogy szép kék az ég?
2012. okt. 23. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:

én használom, de nem sokat ér

100%-os bio olajat vettem, már a 2. üvegcsét használom.

nem szárítja le, nem mulasztja el a pattikat, sajnos.

arra jó, hogyha valamelyik kikívánkozik, és ki kell nyomni, akkor lefertőtlenítem vele, és így nem marad meg a helye olyan csúnyán

2012. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha propoliszt vagy mézet használnál? Szerintem az hatásosabb.
2012. okt. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor nyugodtan használhatom fertőtlenítésre pattanások kinyomkodása után, nem kell felhígitani valamivel?

Propoliszt, mézet már használtam, a méz használt is valamennyire, vagyis puhább lett tőle a bőröm, a propolisztól viszont előjöttek ilyen kis gombostű nagyságú fehér pattanások a bőrömön, bár attól is szép puha lett, de inkább azt nem erőltetem tovább.:)

2012. okt. 23. 16:38
 6/6 anonim válasza:

2dl vízhez szoktam 20-30 cseppet tenni.

ha mindennap használod egy idő után kevésbé lesz zsíros a bőröd,de ne várd hogy rögtön hasson.:D

nyomkodás után töményen is lehet rá tenni.

2012. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!