Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha vízfestékkel befestem az...

Ha vízfestékkel befestem az arcom abból lehet vmi baj?

Figyelt kérdés
Mindjárt haloween és sehol se találtam arcfestéket.:( és arra gondoltam ha vízfestékkel rajzolok az arcomra annak ugyanolyan hatása van mint az arcfestéknek. nem fog kiütni vagy valami baja lenni a bőrömnek?
2012. okt. 25. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
De, lehet. Nem arra van kitalálva, hogy az arcodra kend, mellé megnézném hogy nézel ki a művelet végére. Ha budapesti vagy a maszka jelmezboltban biztos van, de neten is tuti, hogy tudsz valahonnan rendelni, vagy kérd el valaki sminkkészletét.
2012. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj h Soproni vagyok és itt nincsenek ilyen boltok és egyik barátnőmnek sincs.:/
2012. okt. 25. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél valami 100Ftos boltban sminket, de ne kenj a fejedre olyan dolgokat amik nem arra valók.
2012. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

lehet, meg sem fogja...

Müller, DM sincs? Valami extrém sminket csak árulnak, ha nem is arcfestéket.

2012. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én tavaly azzal festettem és nm lett semmi baja. pár óra nem a világ tapasztalat.
2012. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha érzékeny a bőröd, akkor pattanásaid lesznek
2012. okt. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!