Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet ezt elérnem?...

Hogy lehet ezt elérnem? (Kérdése túl rövid. )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gondom van a hajammal. Félhosszú, göndör hajam van, és nem hosszúságra nő, hanem vastagságra és sűrűségre. Olyan átlagos hosszú hajat szeretnék mint amilyen a nőknek, illetve rocker férfiaknak van:D Azért nem hosszúságra nő, mert egy icipicit göndör a.. Szóval: Nincs valami módszer amivel meglehetne oldani hogy göndör hajhelyett hosszú hajam legyen??? FONTOS!



Komoly válaszokat! F/14



2012. okt. 27. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki kell vasalni, waxolni, hajlakkal rásegíteni hogy úgy is maradjon.
2012. okt. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lehet olyan hajbalzsamot venni amitől laposabb lesz a hajad,szerintem kérdezz meg egy fodrászt.nekem volt csak már nem emlékszem mi a neve.ha növeszteni szeretnéd akkor mosd Bánfi samponnal,én már 2 hónapja azzal mosom és tök sokat nőt,meg az illata is kellemes:)

14/L

2012. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!