Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális egy 13/L-nál, hogy...

Normális egy 13/L-nál, hogy megnő a szőrzet és?

Figyelt kérdés
Nálam még kicsi de sőtét pihe bajusz is jelentkezett, anyukám azt mondja normális majd elmulik de valahogy én ezt nem veszem be mert nem tud eltünni.... x,D és kiegyeztünk hogy ha 3 év múlva nem tünik el legyantázzuk. De szőkítsük mert szó mi szó zavar.Nekem sosem volt bajuszom mostanáig olyan 2 éve lehet meg amugy bababőrvolt nálam :S Meg a combomon is fekete szőrszálak ami elég rossz látvány főleg a strandon meg a kezemen is de mongyuk októberben haggyuk a strandot :D viszont legyantázni a lábam mármint a combom em akarom mert én elég cikinek tartom hogy 13 évesen például 2 lány osztálytársam cobját [lábát]kezét gyantázza mert 13 évesen hova ? >< de csak annyit kérdeznék, hogy ez normális?

2012. okt. 28. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Nem eszel mostanában kevesebbet? Akkor indul be az erős szőrösödés (a pubertás mellett)
2012. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen!Pubertánskori változás.
2012. okt. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kevsebbet nem... Tőbbet xD kőszi a válaszokat
2012. okt. 29. 09:14
 4/4 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz... de inkább a borotva.. igen pubertás de attol még undorito ha szőrős a lábad/hónajad/bajuszod van.
2013. júl. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!