Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami más arcápolási szert...

Valami más arcápolási szert tudtok, amitől nem lesz rosszabb a bőröm?

Figyelt kérdés
Na szóval az van, hogy még múlt héten vettem egy Baleás arcradít és egy Baleas arclemosót. Az elején még mindig szép és jó volt de most így egy hétre rá látom, hogy kipirosodott az arcomon a bőr és ráadásul még égető érzése is van :/ . Az arcradírt eddig kétszer használtam múlt héten mikor először vettem és ma. Az arclemosót azt reggel és este, mert arra rá volt írva, hogy lehet úgy alkalmazni, de hát még is ez lett. Biztos, hogy ezektől lehetett, mert mást nem használok. Emelett még kellett volna valami hidratálókrémet is ? Azon gondolkozok, hogy ezeket hagyom és inkább veszek valami mást. Valami mást tudtok ajánlani?
2012. okt. 29. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
hidratáló krémet mindenképp használj, főleg ilyen szeles és hideg időben. valószínűleg érzékeny a bőröd, azért gyötörte meg. ezek elég vegyszeres cuccok. én inkább valami kecsketejes, olíva olajos, vagy egyéb érzékeny bőrre való bioszappant ajánlanék, azzal moss arcot és utána hidratálj reggel és este egy egyszerű, könnyű krémmel. éjszakára használhatsz sírosabbat. ennyi bőven elég, nincs szükség mindenféle radírra, ha naponta kétszer kíméletesen megmosod az arcod.
2012. okt. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hidratálókrém minden nap alap dolog kéne hogy legyen. Arctisztítás után. Erre mindenféle bőrnek szüksége van.

Arctisztításhoz meg én is inkább valami egyszerű gyógynövényboltban kapható szappant ajánlanék. Bőrradírozós szappant is találsz ott. Ezek természetes anyagokból vannak, jobb mint a drogériás akármilyen termékek.

2012. okt. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arctej és tonik.Himalaya Herbals nagyon jó,nem szárítja a bőrt.
2012. okt. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor ilyen készítményeket használtam nekem csak egyre rosszabb lett az arcom, aztán mindent kidobtam a kukába és csak sima csapvízzel mostam az arcom, meleg-hideg módszerrel. Sokkal szebb lett a bőröm, eltüntek a pattanások. Nemrég elkezdtem hidratálni kókuszolajjal, nagyon jó, nem szárít, nem zsírosít, baktérium-és gombaölő hatása nagyon jó. Pattanásos bőrre is kiváló.
2012. okt. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tonik helyett arclemosó tejet használj, bőrradírozni pedig így ősszel/télen nem igazán kéne. nekem van egy nagyon jó arclemosó tejem, de-make up 4in1-nek hívják.
2012. okt. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!