Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Írnátok légyszíves valami...

Írnátok légyszíves valami tuti módszert narancsbőr eltüntetésére és stria elhalványítására?

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 10:19
 1/8 anonim válasza:

Sok mozgás, sok folyadék fogyasztás... Én mindenféle krémeket is szoktam használni emellett, elég sokat kipróbáltam már, azok jók amik fokozzák a verkeringest és kicsit piros lesz tőle a bőröd, és bizsereg (paprikás, fahéjas...). Utána én úgy érzem hogy simább lesz a bőröm. A test tekercselést akarom kipróbálni, otthon, hátha bejön. Azt próbáltad már? Találtam rá leírást, olyan "használati utasítás" félét : [link]

Nem tudom, hogy mennyire hatásos, majd beszámolok:)

(A striákkal nem tudom mit lehet kezdeni, azzal nincs tapasztalatom.)

2012. okt. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm!
2012. okt. 31. 11:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok mozgás, gyümölcs-zöldség-hús trió előtérbe helyezése étkezésnél, illetve bőrápoló olajos-tripleffectes masszírozás esténként.
2012. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 alma_reed válasza:
Giselle et vous-tól a diós testradír!(teljesen természetes) Én azt használom egy ideje és durva a hatása, és fontos a sok folyadék bevitele meg a mozgás! :)
2012. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Giselle... Nálam nem vált be. Én is megvettem, de nekem nem használt ráadásul elég drága. Narancsbőr ellen ami nekem bevált az a Frezyderm Trippleeffekt. Árban nem sokkal kevesebb, de doboz nélkül 3.990-ért is meg lehet kapni.
2012. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!:)
2012. nov. 6. 16:18
 7/8 alma_reed válasza:
a giselle et vous-nál több féle testradír kapható nem csak diós mivel minden ember más gyógynövényekre reagál, ezért van személyes tanácsadás és amit nekem ajánlottak az nagyon bevált. :)
2012. nov. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. nov. 7. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!