Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogyan bírjátok ki az...

Ti hogyan bírjátok ki az epilálást az intim testrészeteken?

Figyelt kérdés

Én ma próbáltam először, de épp hogy hozzáértettem csak, mert nagyon fájdalmas volt. Pedig máshol nem fáj soha az epilálás:S és ezért inkább most is borotvával csináltam.

Meg nekem ott a nagyajkaimnál, szoktak kimaradni szőrszálak, mert nem merek annyira ott borotválni, hátha megvágom. Meg nehezen tudok odaférni. Ti hogy vagytok ezzel?

Vagy milyen gyantát ajánlotok intim testrészre, ami olcsó, és nem kell vele sokat "bibelődni"? Előre is köszi! 16/L


2012. okt. 31. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hozzá lehet szokni,de a gyanta valóban gyorsabb.A patronos gyanták is jók erre a területre,de a cukorpaszta is.
2012. okt. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az epilálás lassú és fájdalmas, nem érdemes ezzel ott próbálkozni. Szenvedés az egész. Akkor már inkább a gyanta. A legkíméletesebb a cukorpaszta mindenképp. Persze ez is nagyon fáj, nincs mit tenni. Én maradok a borotvánál:)
2012. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Mentek a pluszok.:)

Akkor kipróbálom a cukorpasztát.:)

2012. nov. 1. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!