Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olajat hetente...

A ricinus olajat hetente 1szer-2szer használom. Ezt bármeddig csinálhatom vagy pl egy hónapig és utána egy hónapot kihogyok, vagy hogy?

Figyelt kérdés
Ti hogy szoktátok?
2012. okt. 31. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
én hetente 1x használom, nem kell kihagyni hónapokat. ez természetes anyag. :)
2012. okt. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 8 hónap után tartottam 4 hónap szünetet
2012. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Állandóan olajozni a hajat minden csak nem természetes dolog. Az orvosok sem ajánlják, hogy 3-4 hónapnál tovább használd. Ezt kúra szerűen kell csinálni, ha töredezik, egészségtelen a hajad és azért használod akkor 3-4 hónap alatt tuti rendbe jön tőle, ha nem akkor felesleges is tovább csinálni.
2012. okt. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De én azért csinálom hogy gyorsabban nőjjön :) De akkor mennyit kell kihagyni ha kúraszerűen csinálom?
2012. okt. 31. 14:23
 5/8 anonim ***** válasza:
hát én már féléve olajozom a hajamat.. ricinussal és olívával. semmi baja nincsen. de lehet hogy ez emberfüggő.
2012. okt. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A ricinusolajtól nem nő gyorsabban a haj... akkor már inkább gyógynövényes hajszeszekkel kend a hajad, az többet ér.
2012. okt. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Lehet hogy neked pont nem vált be,nem válik be mindenkinek egy termék,de nekem mintha többet nőtt volna a hajam.Meg sokan mondják hogy nőtt többet a hajuk. Amúgy milyen hajszeszek vannak még ami gyorsítja a növekedést?


És köszönöm az eddigi válaszokat

2012. okt. 31. 20:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Bánfi hajszesz bevált, viszont a Herba Vita semmit sem ért.


2. voltam

2012. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!