Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör/hullámos hajat hogyan...

Göndör/hullámos hajat hogyan kell ápolni? Ha kifésülöm ronda lesz nagyon, szinte egyenes.

Figyelt kérdés

[link]

na mondjuk nem az a hű de göndör



2012. okt. 31. 11:34
 1/8 A kérdező kommentje:
nem az én hajam, de valami ilyesmi az enyém is csak 100x rondább, nagyon roncsolt, sprőd, száraz a vége, a hajtőnél meg zsíros:(
2012. okt. 31. 11:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan hajam van mint a képen. Én amikor vizes kifésülöm hajkefével. Aztán minden reggel nagyfokú fésűvel.
2012. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De gyönyörű! Mindig ilyen hajról álmodtam, örülj, hogy ilyen van. :)
2012. okt. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

most írta h nem ilyen KEDVES 3as-.-

amúgy kedves kérdező, használj rá balzsamot:)

2012. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-3 naponta mosd meg, ne fésüld ki csak hajmosás előtt, valamint után, amikor még vizes, hogy úgy száradjon meg ahogy ő akar. valamint tehetsz rá balzsamokat heti 1x, vagy akár beszerezhetsz egy avonos hajvégápoló szérumot, 1000ft körül mozog, igaz nincs sok benne, de nagyon jó, megéri. és persze mindezek előtt menj el fodrászhoz, és igazíttasd meg a végét :)
2012. okt. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. okt. 31. 14:00
 7/8 anonim ***** válasza:

én ezeket a termékeket használom:

sampon: [link]


balzsam: [link]


hajpakolás: [link] (van, hogy más)


hajvégápoló: [link] tényleg nagyon jó! a sampon és balzsam típusa nem olyan lényeges, de ezt tényleg ajánlom!


és vizesen fésülöm csak ki, utána hajhabot teszek rá (ebből is az avonos vált be a legjobban, nem keményedtek meg tőle a tincseim, a hajam dússága megmaradt, ugyanakkor szépen elkülönülnek a göndör fürtök) és szárításkor a hajszárítón van az a fej, valamint lehajolok és úgy szárítom, ezáltal is növelve a dússágát a hajamnak. [link]

a legfontosabb tehát, hogy ne fésüld minden nap csak vizesen!

2012. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fenyő Évi válasza:
Hajmosás után egy kis könnyű hajhabot vigyél fel rá, majd kezdd el szárítani, közben a kezeddel gyűrjed finoman. Nem borzold, hanem marokkal gyűrd.Fésülni sem fontos. Másnap ha szétesettnek látod, benedvesítheted, és újból száríthatod ugyanúgy.
2012. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!