Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen festéket tudtok ajánlan...

Milyen festéket tudtok ajánlani, ami sötétbarna, de majdnem olyan mintha fekete lenne?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez engem is érdekel! Kipróbáltam egy csomó sötétbarna hajfestéket, de mindegyiket túl világosnak találtam, de feketét nem akartam mert azt durvának találtam... kipróbáltam palettet, garniert, mindenfélét, aztán bepöccentem és feketére befestettem.... persze nem tetszik, mert túlzottan sötét de már nem tudok vele mit csinálni. :(
2009. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Én henna Colort használok, azon belül a fekete csokoládét. Ennek tényleg olyan színe van, mint a tortabevonónak, olyan barnás-feketés. Én nagyon szeretem.
2009. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Én a palette sötétbarnét hasznélom,és olyan mintha fekete lenne.nekem ez vált be.
2009. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi!!!


Palette melyik sötétbarnája? XXL? V. melyik?

2009. aug. 11. 11:58
 5/10 anonim ***** válasza:

11.25 vagyok én a simét veszem.most zöld a doboza.a számát sajna nem tudom neked megmondani.Bp a keletinél van egy háztartási bolt ott szoktam venni.Ha elnem felejtem,és arra járok(ha minden igaz megyek ma oda tusfürőért)akkor megnézem neked.és majd megírom.

Jó igy?

2009. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jajj de aranyos vagy, köszönöm!!! :-)
2009. aug. 11. 15:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Palette csokoládébarnát használtam tartós szinezőben.Mindenki azt mondta rá,hogy fekete,pedig,ha rásütött a Nap akkor kicsit barnás volt.
2009. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a Palette középbarnától is majdnem fekete lett,pedig én világosabb barnát akartam :))MW3-as a kódja ennek
2009. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

13.26-os vagyok.Sajnálom,de nem volt a boltban,teljesen kivolt fogyva,egyedül valami vörös volt.

De elég sűrűn járok oda,úgyhogy figyelni fogom,no meg hamarosan majd nekem is kelleni fog,akkor majd meírom a kódját.

2009. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Égetett umbra.

Burnt Umber

Umbra gebraont.

2009. aug. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!