Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rengeteg anyajegy van az...

Rengeteg anyajegy van az arcomon, ellehet valahogy tüntetni őket?

Figyelt kérdés
megszámoltam és 32!!!! anyajegy van az arcomon plusz még apró szeplők az orrom körül( de az csak közelről látszik, mert nagyon apró) Szóval nagyon utálom ezért az arcom, mert amúgy meg szerintem szép lenne, csak ezek az anyajegyek nagyon zavarnak. Ellehet őket tüntetni, (kb. 10-et akarok) úgy , hogy ne látszódjon( de tényleg ne) a helye? A lézeres megoldást ismerem, mert már vette le egyet úgy a nyakamról és elég csúnya a helye sztem... (bár az elég nagy volt meg ki is állt, szval lehet , hogy a picinek nem látszana a helye?) előre is köszi 15/L

2012. nov. 2. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt egy börgyógyásztól kérdezd na meg ilyen lézeres beavatkozást végző központokban. Heg nélkül nem nagyon gyógyul semmi. Föleg ha rossz a heg gyógyulásod, ez genetika sok embernek nagyon csunyán gyógyul bármiféle heg másnak meg nyom nélkül.
2012. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehetséges.
2012. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom de ne vakard mert el rákosodhat. Bár ezt gondolom tudod.
2012. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!