Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Kezelhetetlen a...

Mit tegyek? Kezelhetetlen a hajam!

Figyelt kérdés

A hajam extra göndör, töredezett és száraz. Már vagy 3 éve folyamatosan használok balzsamot, és pakolásokat, de nincs változás. Már annyira csúnyán göndör, száraz és töredezett, hogy fél éve kontyban hordom, amitőlmég göndörebb és sűrűbb lett. 1 hónapja rakok rá Schauma kókuszos sampont, balzsamot és haysprayt, de így sem jobb.

A másik problémám a göndörsége: hogy lehetne kisimítani, úgy hogy ne tegye tönkre, és hőkezelés nélküli legyen! Nem muszáj deszka egyenesnek lennie, hullámosnakszeretném 'átalakítani'.

Soha nem volt festve, melírem sem volt.

Valaki valami jó balzsamot, ami erősíti és valami tippet hogy hogyan egyenesíthetném ki? 14L



2012. nov. 6. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! tudom miről beszélsz, én 24 vagyok és amióta az eszemet tudom, kezelhetetlen kócosgöndör volt a hajam, már próbáltam millióféle kenceficét, semmi sem jött be igazán.

kb. egy hónapja viszont csinált a fodrász egy tartós hajegyenesítést, és azóta mintha egy tündérmesébe csöppentem volna, egy álom a hajammal bánni de komolyan. nyíl egyenes folyamatosan, hajmosás után is csak simán beszárítom, azelőtt hajvasalóval keltem-feküdtem, most már szinte el is dobhatom. DE! nézz utána jól, hogy mit csináltatsz, mert csináltak már nekem régebben másfajta tartós egyenesítést, és semmit sem ért.

Amiről én beszélek, az az Alfaparf KERATINOS tartós hajegyenesítése,nézz utána neten ha érdekel:)

[link]


az igaz hogy elég drága (egy 10es volt), de 3-4 hónapig tart, és szerintem nagyon megéri.

2012. nov. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :)

még1 kérdés: ezt a terméket nekem kell megrendelnem vagy csak van a fodrászszalonban? :) ésbocsimég1: megnéztem egy videót hogy ez az egész hogy zajlik, és volt benne hajvasalás, viszont nekem nem lehet vasalni a hajam, ki lehet "hagyatni" a lépést?/mert annyiraszáraz a hajam,hogyhavasalásról van szó utána hullik mindig/ :(

2012. nov. 25. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha vállal ilyet a fodrász, foglalkozik ilyennel, akkor van neki, de menj be érdeklődni, aztán majd elmondja mi a helyzet:) Nem lehet a vasalás részt kihagyni, de ez nem károsítja a hajat (fodrász mondta nekem) , mivel közben annyi keratint juttat a hajba, hogy még ápolja is. Nekem is azóta selymesebb a hajam:)
2012. nov. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!