Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni hegekre milyen...

Pattanás utáni hegekre milyen krémet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

#heg #hegkezelés #pattanás utáni hegek kezelése
2012. nov. 12. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Pár hónapja használom az arcomra ezt a krémet és nagyon jó. Imádom. Hetente egyszer szoktam felkenni, néha kétszer. Nem okoz bőrpírt, legalábbis nekem nem volt problémám ilyesmivel. Szépen eltüntette a pattanásokat, azóta egy sincs. A hegek is gyorsabban elmúltak tőle. Még sosem volt ilyen szép sima az arcom. Főként annak örülök, hogy azóta egy pattanás sem jött elő, mivel zsíros a bőröm, mindig volt 1-2. Szóval csak ajánlani tudom és az ára is kedvező.


Innen rendeltem, én a 24%-osat vettem meg.


[link]

[link]

2012. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én gyümölcssav tartalmú krémet használok, volpaderm aha a neve. Nagyon meg vagyok vele elégedve, ez az első aha krémem, de eddig csak jót tudok róla mondani. Nagyon hamar elbánik a hegekkel és a friss pattanásokat is eltüntetni pár napon belül.
2012. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
úú de jó. kedves 1. válaszoló hol lehet ilyen termékeket kapni a webáruházon kívül van üzletük? kedves 2. válaszoló te hol vett
2012. nov. 12. 12:30
 4/9 A kérdező kommentje:
ed a terméket? hol lehet kapni ilyen aha termékeket?
2012. nov. 12. 12:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Amit én vettem, azt bármelyik patika be tudja neked szerezni vagy a tudatosno.hu-ról meg tudod rendelni.
2012. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de nincs valami bolt pesten belül ahol ezeket a termékeket árulják? mert internetről most nem tudok rendelni
2012. nov. 12. 13:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát a webáruházban van lehetőség a személyes átvételre is, de én boltot konkrétan nem tudok.
2012. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kozmetikustól tudsz szerezni a legegyszerűbben.
2012. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, én még üzletekben nem láttam ilyen AHA savas krémeket, ezért rendeltem én is a netről. Még egy ilyen krémről tudok, bár az csak 12%-os, Isis Pharma - Glyco-A a neve, ezt gyógyszertárakban belehet szerezni. Viszont ezt még sosem használtam, de biztos ez is ugyanolyan jó. Itt egy link, hogy milyen. Az előző, amit mutattam, az Anacondás 15 ml-es kiszerelésben van, ez 30 ml-es, tehát így többe kerül. Viszont ha az Anacondásból veszel kettőt, úgy olcsóbb. :)

[link]

2012. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!