Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lapítsam le a hajam...

Hogyan lapítsam le a hajam úgy, hogy a leghosszabbnak látszódjon?

Figyelt kérdés

Gyorsan ezt sikerült csak találnom : [link]


Ilyesmit szeretném elérni, nincs annyira hosszú hajam hogy magától leereszkedjen , eredetileg ilyen bolyhos fejem van hajszárítás után. Maximum a homlokomig érne, de mindig összeragad ilyen tincsekbe, és rövidnek tűnik. Hogyan akadályozzam ezt meg?



2012. nov. 13. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Hajvasaló+fésű


Ja és aludj sapkában! Nekem mindig bejön

2012. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egy jótanács:

sok mindenkinél látok ilyen hajat, de az emberek 99%-nak szörnyen, a maradék egy % meg olyan fajta h kb minden jól állna neki :D


szóval óvatosan ezzel a stílussal.


egyébként én is sapkát szoktam felvenni, de cask hajmosás után 1 órára, jól lelapítja, után küvetkező hajmosásig így is áll:D, bár ez hajfüggő is, én semmit nem kenek rá, nem vasalom , meg semmi ilyesmi, mégis olyanra formázom amilyenre csak akarom, mindenhogy megáll:D

eddigi 6 fodrászomból 5 csak áradozott róla.


23/f

2012. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!