Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » úgy döntöttem kipróbálom,...

úgy döntöttem kipróbálom, milyen a kopasz "hajviselet", van-e valamilyen velejárója, kell-e a fejbőrt krémezni, stb. Mint pl borotválkozás után az arcszesz?

Figyelt kérdés
Idáig csak rövid hajam volt, ám munkahely miatt, és idő hiányában úgy gondoltam, megválok a hajamtól, és inkább leborotváltatom teljesen. Kkell-e a fejbőrt valahogy "ápolni", illetve igy hideg időben mennyire lehet zavaró, hogy nincsen haj az ember fején?

#kopasz hajviselet #kopasz frizura
2012. nov. 15. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha természetesen kopaszodsz, és emiatt akarod a hajad leborotválni, akkor semmilyen teendőd nincs vele télen, mivel nincs minek kihullania


Esetleg ha látod hogy fénylik a fejed, érdemes megmosni mielőtt elindulsz otthonról

Különben nem olyan jó ötlet, hisz sapkát kellessz hordanod ha szépen nő a hajad főként elől és felül, és szeretnéd megtartani idősebb korodra, de ha elhanyagolod a sapkát, kihullik a hajad és onnantól, már csak borotválni kellessz olyan szinten kifog hullani a hidegtől


Zavarónak nem zavaró, csak megkell szokni

20/F

2012. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igazából azért döntöttem úgy hogy leborotváltatom, mert munkahelyem miatt egész nap sapkában vagyok, plusz az időbeosztásom miatt nem tudok fodrászhoz eljutni, és mivel egész nap sapkában vagyok nem tudok "frizurát" sem készíteni. Igy szimplán kényelmességi okokból gondoltam a borotvára. Köszi még egyszer :)
2012. nov. 15. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem arcszeszt ne használj inkább esténként kend be vmiylen testápolóval
2012. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább vágasd le pár milisre, de ne kopaszra.
2012. nov. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!