Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szert, tabletát vásárol...

Milyen szert, tabletát vásároljak, hogy gyorsabban nőljön a hajam?

Figyelt kérdés
2008. máj. 24. 16:56
1 2
 1/17 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, hogy már évek óta növesztem a hajam, de csak pár centivel lett hosszabb. Szerintem erre nem lehet tablettát venni, hanem néhány helyen azt olvastam, hogy sűrűn kell vágatni a végéből és nem szabad vasalni. Egyes japán nők minden nap 3-szor megrángatják a hajukat, lefelé hajolva egy-egy maroknyi hajat megfognak és így serkentik a növekedését.
2008. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
93%

Van egy hajpakolás: pár csepp citromlével összekeverni egy tojássárgáját és a hajra kenni, majd egy kis ideig hagyni és szokásos módon hajatmosni.

És egy másik: hajmosás előtt szőlőmagolajat kell a fejbőrbe masszírozni és fél óráig hatni, később lemosni.

2008. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Nekem havonta egy cm-t nő a hajam,pedig 1 éve nem volt vágatva a végéből.Derékig ér,előre hajolva szoktam fésülni,azt mondják ez hatásos.Ritkán szárítom és vasalom,viszont havonta festettem.
2008. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
én most kezdtem el szedni 1 hónapja a Biovenne tablettát és kb 2-3 cm es lenövésem lett ez idö alatt:) nem olyan sok de szerintem jobb mint a havi talán 1 cm:)
2008. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szedj at erdőben csalánt, tisztítsd meg, forrázd le vízzel, és minden hajmosásnál ezzel öblítsd le a hajad! Nekem bevált és a korpa is elmúlt tőle. Néha elég körülnézni isten patikájában, nem kell rögtön megvenni a legdrágább szert.
2008. máj. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Na gyerekek, akkor most leírom az igazi receptet. Egy ősrégi Nők Lapjában találtam még 2000 előttről, és kipróbáltam. Heti egyszer csinálom és nem vicc: havonta 5 centit nő a hajam!!!! A Vállig érő hajam kevesebb mint egy 1 év alatt a seggemet verte! Azóta is csinálom és hirdetem az igét, már anyám is ezt csinálja.

Nagyon egyszerü házirecept: 2 evőkanál citromlé és 1 evőkanál ecet, 2 tojássárgájával elkeverve, fél csomag szalakálit (!!!) belekeverek, és most jön a legfontosabb hozzávaló: bármilyen fajta őrőlt kávét kell belerakni, annyit, hogy massza alakuljon ki! Jól ki kell keverni, és a frissen mosott hajra (még vizesen) kell rákenni, de nem a hajvégekre hanem a hajtövekre közvetlenül a fejbőrhöz. 1 óra hosszáig rajta kell hagyni, után pedig lemosni, nagyon fontos hogy nem szabad akkor már sampont vagy balzsamot használni, csak ki kell mosni, egyszerüen kijön. Utána csoda jó kávé illatú lesz a haj, nagyon finom. Minden héten 1szer és garantált az 5 centi havonta!!!!

2008. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó válaszoló! Nekem is volt egy hajnövesztő témájú kérdésem itt pár napja, megfogadom a tanácsod. Sajna nekem tegnap kellett megint öt centit vágni a hajamból a töredezés miatt, és hiába próbálom már nyolc éve megnöveszteni, még mindig olyan hosszú, mint mikor elkezdtem, azaz a vállam alá ér valamivel. Egyre inkább kétségbe esek, hogy az én hajam nem képes megnőni derékig... Most új reményt adtál! Köszönöm! :)
2008. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
az utolsó elötti válaszoló ezt komolyan irta és nem csak hülyeségböl ugye?remélem elolvassa ezt a kérdést!!:)mert kipróbálnám csak nem lesz rossz illatu a hajam utánna?és nagy baj lesz ha megmosom a pakolás után?
2008. máj. 27. 06:40
 9/17 A kérdező kommentje:

mindegy!még ma kiprobálom!szerencsére meg van hozzá az összes hozzávaló!:)

mindenkinek köszönöm a válaszokat!

2008. máj. 27. 06:45
 10/17 anonim ***** válasza:
Biztos nem hülyeséget írt a válaszoló, mert ez a recept nekem is rémlik valahonnan.....
2008. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!