Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a festett szőke hajamat...

Ha a festett szőke hajamat átfestem barnára, akkor ledobná az új színt? És ha igen mennyire, és mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés
Amikor utoljára voltam szőke (kb 2 éve), akkor utána elég hamar ledobta az új színt (bár az nem barna volt, hanem lila, az meg egyébként is nagyon kopik). Szóval attól félek, hogyha átfestem, csúnya lesz. Nektek van ilyen tapasztalatotok?
2012. nov. 19. 13:25
 1/3 anonim válasza:

minek festeted a hajad?

másodszor: ha már festetted miért pont lilára? Köztudott tény hogy a lila egy kicsit sem természetes szín, én például még egy emberrel sem találkozatam akinek jól ált volna.

Egyébként nincs semmi veszély ha szőkét barnára festesz, hiszen azt nem fogja ledobni, és ha mégis: megkapod a szőke és a barna közti valamelyik tónust.

2012. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát elsőre biztos, hogy ledobja, de a mértéke attól függ, hogy hányszor volt kihidrogénezve a hajad, hogy milyen minőségű és árnyalatú festékkel festesz rá. Én mikor befestettem a hajamat szőke után barnára, akkor csokiszint kentem rá és az is eléggé világos lett pár mosás után. Viszont csúnya nem lett, ha vöröses színt viszel rá fel, akkor nagyobb a valószínűsége, hogy egyenletlenül fog kopni.
2012. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Miért ne? Másodszor: miért ne? Jól állt a lila az arcomhoz is, stílusomhoz is.

Egyébként valóban ledobta, és inkább olyan vörösesbarnás lett, mint barna, de a következő festésnél talán igazi barna lesz. Mindegy, ez is nagyon tetszik.

2012. nov. 29. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!