Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajanlani nagyon-nagyon-...

Dórea kérdése:

Tudtok ajanlani nagyon-nagyon-nagyon enyhe rozsaszin bemoso / hamvasito sampont?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vegyél gyöngyszőke hajfestéket,annak van rózsaszínes beütése
2012. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyöngyszőkében nyoma sincs rózsaszín árnyalatnak. Inkább szürkés.

Kevéske rózsaszín mixtont keverj hajpakolásba és az befogja a szőke hajat halvány rózsaszínre.

2012. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindig gyongyszokevel festem, mar sokfelet kiprobaltam, de attol inkabb szurkes vagy kekes lesz:( ilyet szeretnek, mint amilyen az akcios reklamon van: [link]
2012. nov. 20. 17:48
 4/12 A kérdező kommentje:
Es ezt igy kell venni, hogy rozsaszin mixton? Marka, szam, vagy valami egyeb tudnivalo? Hajfestekbe keverve lehet csak alkalmazni? Koszi
2012. nov. 20. 17:56
 5/12 A kérdező kommentje:
utananeztem, mivel angliaban elek, 0.88as red mixtont tudok csak szerezni az igoratol. ez jo lehet?
2012. nov. 20. 18:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha Angliában élsz, biztos boltokban be tudsz szerezni hajszínezőket, pl Directions vagy Manic Panic márkájút. Azokat jónak mondják, és mindkettőből van rózsaszín, ráadásul ha halványítani akarod, balzsammal összekevered és annyi az egész. :)
2012. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
keress olyqn színezőt, amihez nem kell oxi, csak önmagában színez. biztos van angliában is ilyen.
2012. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
huh, megneztem, de nekem ezek inkabb festeknek tunnek es nem szinezonek.. biztos, hogy balzsammal keverve higithato? en most mar teljesen nem tudom, hogy is fogjak hozza, ugyhogy tovabbi segitseget is szivesen fogadok:) kosziiii
2012. nov. 20. 22:27
 9/12 anonim ***** válasza:
A Manic Panic, Directions azok hajszínezők, nem túl tartósak, pár hajmosásig tart. Bármivel keverhető.
2012. nov. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó jól mondja. Ezeket használhatod magukban is, balzsammal keverve is (világosabb színt akarsz mint amilyen alapból) vagy egymással.
2012. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!