Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, hogy fiúknak legjobban...

Igaz, hogy fiúknak legjobban a szőke lányok jönnek be? Vagy ez nem hajszín függő?

Figyelt kérdés
Barna hajam van és elgondolkoztam a szőkén, befestessem? Mert úgy hallottam,h a srácoknak inkább a szőkék jönnek be. :P

2012. nov. 20. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

A rosszfiús énemhez, nem férne egy szőke csaj a képbe, csak barna ill. fekete hajú

Szerintem hagyd csak úgy, mert aki szereti a szőkét, az a természetest fogja úgyis kamálni

20/F

2012. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Ez így nagy hülyeség, a festett szőkét amúgy sem szeretik, mert 1 hét után már ott a ronda lenövés.

Na meg nem mindenkinek áll jól a szőke.

2012. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
nálam egyáltalán nem számít a hajszín, a lényeg hogy legyen természetes
2012. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
lehet,h igazatok van,de valahogy a szépséget mindig a szőke hajjal hozzák össze és ez engem mint vérbeli barna hajút ez zavar
2012. nov. 20. 21:39
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Annyi hogy a szőke feltűnőbb, de ettől még senki nem lesz szebb aki szőkére festi a haját. Főleg ha nem is illik hozzá, akkor csak ront a helyzeten.
2012. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fesd be szőkére. Ha színt szeretnél módosítani, akkor inkább kísérletezz másfajta barnákkal, rengeteg árnyalat van festékekben. És igaz, hogy a szőke haj nem biztos, hogy jól állna neked, főleg a festett. És ha mégis szőkére festeted, akkor mindenképpen természetes szőke árnyalatok közül válogass. Pl.: a mézszőke most nagyon divat. Egyébként nem a hajad színén múlik, hogy bejössz-e a pasiknak, vagy sem. Nekem természetes szőke hajam van, de ez sem jön be mindenkinek.
2012. nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

A szőkék általában a fiatalabb fiúknak tetszenek, mivel a barna haj komolyságot kölcsönöz egy nőnek (a szőke viszont kislányosít), márpedig egy felnőtt férfi komoly nőt akar magának.

Érdekes, hogy a sztárokat nézve milyen eredményre jutunk. Amber Heard például jobban néz ki barna hajjal:

[link]


Ahogy Jessica Alba is:

[link]


Viszont Scarlett Johansson nem (mert ő eleve babaarcú):

[link]

2012. nov. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem a sötétebb hajszínek jobban bejönnek, mint a szőke
2012. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Barna haj vagy fekete + fekete szem, szerintem az a legfaszább, de ez pasi függő!
2012. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem igazából már volt szőke hajam és jól is állt, meg szerettem is csak meguntam. Egy fél éve vagyok barna és kék szemem van, újra szőke szeretnék lenni,de nem tudom,h ez most így hátrány lesz vagy előny vagy ez nem is számít? :S
2012. nov. 24. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!