Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami jó ajakápolót tudtok?

Valami jó ajakápolót tudtok?

Figyelt kérdés
olyan kéne ami jól hidratálja az ajkakatu,nem csak egy védőréteget képez rajta. Vagy valami házi praktika nincs a száraz ajkakra?
2012. nov. 22. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én bilstexet használok ami nyomós tubusba van,nagyon jól hidratál,sebes számat is meggyógyítja.
2012. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A Rossmann most kezdte árulni a Nivea ajakbalzsamját, 14ml 400Ft, és egyben szájfény is + SPF 15. Nekem nagyon bevált, csomó színben van.

Nivea gloss wonder balm a neve.

2012. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Carmex, Thursday Plantation (patikában lehet kapni)
2012. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Forever Living Products Aloe Lips - kicsit húzós az ára és csak rendelni lehet, de megéri, szerintem az egyik legjobb

Alverde Mandarinos - olcsó, natúr és nagyon jó

Nekem még a Labello-k is beválltak (Hydro Care, Olive & Lemon, Milk & Honey), de a fent említett kettő klasszisokkal jobb.

2012. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én Labellot használok és bevált. Ha minden nap használod akkor nem lesz kicserepesedve az ajkad. Ja meg van vagy 5 millió fajta belőle úgyhogy válaszhatsz :)
2012. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

a labello a legtöbb embernek csak még jobban szárítja.

A neutrogénának nagyon jó az ajakápolója, nem olcsó d enagyon jó vagy a körömvirág krém is. A férjem herpesz miatt kente hogy hamarabb gyógyuljon és akkor vette észre hogy angyon puha is lett tőle az ajka, pedig neki mindig kiszárad. Ez valahogy alkati dolog is szerintem.

2012. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a blistex tök jó napi használatra, a carmex meg extrémebb esetekre.
2012. nov. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon extra szaraz ajkakap pillanatok alatt helyrehozza: oriflame karamell illatu ajakbalzsama, es az aloe verasak. A labello a nagyon szarazra nem jo csak a normalra.. Tudom mert ekcemas voltam :/
2012. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Házi praktika: kend be éjszakára mézzel! Csodát tesz!

Egyébként,amik nekem beváltak: Neutrogena,Carmex és az Yves Rocher ajakápolói,de a gyógyszertárban kapható Primus is nagyon jó meg olcsó is,csak én nem szeretem a szagát.

2012. nov. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Carmex.
2012. nov. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!