Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondolsz arról, ha egy 14...

Mit gondolsz arról, ha egy 14 éves lánynak szőke melírcsíkok vannak a hajában?

Figyelt kérdés

13 éves voltam, amikor nővérem először csinált bele melírcsíkokat, de utána lenőtt.

Most megint szeretnék bele melírt, mert nagyon jól állt, ugyanis eredetileg ilyen seszínű, szőkés barnás hajam van.

Viszont nem tudom, mit gondolnának rólam, hogy nem elég, hogy 13 évesen is melír volt a hajamban, még 14 évesen is?

Szerintetek?

14l


2012. nov. 24. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez így hülye kérdés..


Ha nem hagyod lenőni, és csak mértékkel melíroztatod, nem nagyon elütősre, akkor simán mehet. Nekem fekete elír van a sötétbarna hajamban, de volt szőke, vörös és sötétkék, sötétlila is. Ki a halált érdekelt h mit gondolnak? :D

A melír mindig szép, ha szépen van megcsinálva, nem egy lenőtt izé az egész.

2012. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt a frufrumban meg pár vékonyka csík hátrébb :) Ballagásra csináltattam meg, akkor eredeti hajam volt még, barna(mogyoróbarna) :) Én is 14 voltam, szóval szerintem belefér :)
2012. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi ^^
2012. nov. 24. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem drasztikus,vastag,elütő nyugodtan lehet.
2012. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!