Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fenekemen pattanásszerű...

A fenekemen pattanásszerű pöttyök vannak, általában egy normál bugyi alakjában, pedig tangát hordok. Van, hogy estére rengeteg lesz, de reggelre akár el is tűnik. Azonban legtöbbször pöttyös, csak nem mindig búbosan. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már voltam vele egyszer bőrgyógyásznál,mert mióta az eszemet tudom,ez van,és nagyon zavaró.A doki csak egy krémet írt fel,ami a pattanásokat szárítja le,de egyébként is szárazabb ott a bőr,meg érdes és nem volt rá jó.Nem is olyan igazi pattik,csak hasonlók.Bocs,ha nem túl érthető a megfogalmazás.
2009. aug. 17. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bőrnyugtatóval kéne bekenned minden nap, vagy kamilla főzettel borogasd, valószínűleg azért nem kaptál rá semmi jó kenőcsöt mert az orvosnak fingja nincs arról hogy az mi...és nem is nagyon szokta őket érdekelni... barátnőm napallergiás volt és nem tudta a bőrgyógyász hogy mi az, elment egy másikhoz és az a doki adott rá megfelelő krémet...
2009. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez van.szerintem attól lehet ha esetleg beizzad a sok üléstől
2009. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én szinte sosem ülök és mégi ez a problémám !

olyan idegesítő :S

2009. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!